1 Milyon Forma Kampanyası! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1 Milyon Forma Kampanyası!

Cevap: 1 Milyon Forma Kampanyası!

1 milyon t-şirt satsak yine iyidir.bugun kadıköy hatırası almaya gittim beden yok..tbr etmek lazım

-------

Ali Uras'mı :D

Anıl olmasın o...

:D

Çok teşekkür ederim bu arada...

Konusu değil ama söylemeden geçemeyeceğim.

Ben çizmiş olmak için tasarım yapmıyorum...

O logoya o renklere aşkımdan çiziyorum... :gs:

Abi turneyi bir kenara bırak Türkiye'de bile doğru düzgün Store bulamıyorsun ki,

Dediklerin çok doğru ama İnternetten alışveriş yapıyorsun y.içine o bile kaç günde geliyor insanlar almaktan çekiniyor.

Ürün yelpazesi çok az ve günlük giyime uygun çok ürün yok.

Burada senin ve Ali Uras diye bir arkadaşın tasarımlarını takip ediyorum inan onların kalitesinde hiç bir ürün yok storede,

İlk önce ürün yelpazesini genişletmeli.

Yeni formadan 2 tane satın alıcam 1 milyon kampanyası olursa 3 tane alırım.

T-shirtlerin bedenlerini bulamıyorum sitede:(

Şu da var, ne kadar çok forma satışı, Nike da o kadar çok para kazanacak kulüple beraber. Bu durumda, yarın öbür gün yönetimin elini de güçlendirir forma reklamı konusunda. Aldığımız forma reklam gelirleri de ciddi miktarda artar.

--------

Sana katılıyorum...

Eğer bir firmaya istediğimizi kabul ettirmek istiyorsak satılmalı ve para kazanmalı firma...

Yani senden vazgeçemeyecekk olmalı...

Vazgeçilmez olunca daha farklı olur herşey...

Futbolcunun bile alternatifi varsa klüp resti yermi..

Şu da var, ne kadar çok forma satışı, Nike da o kadar çok para kazanacak kulüple beraber. Bu durumda, yarın öbür gün yönetimin elini de güçlendirir forma reklamı konusunda. Aldığımız forma reklam gelirleri de ciddi miktarda artar.

bir sey soyleyim ben bu yilki siyah formayi aldim digeraldigim adidas formlaradan cok daha iyi kalitesi.

He 40 tl lik fark ferrari ve fiata tekabül ediyor evet.60 tl ye de forma vardı bu sezon.Kaç tane satıldı ki

Mesele 120 veya 80 tl meselesi değil.Anlatamadım bir türlü

Parçalı ve Sarı forma siyahtan çok daha iyiydi. Galatasaray'ı temsil etmiyordu siyah forma, millet ucuz diye onu almak zorunda değil ki. Adam parçalı almak istiyor sarı-kırmızı olsun istiyor, ucuz olacak diye siyah forma mı alacak? Türkiye şartlarında forma paralarını tartışmayın pahalı.

Parçalı ve Sarı forma siyahtan çok daha iyiydi. Galatasaray'ı temsil etmiyordu siyah forma, millet ucuz diye onu almak zorunda değil ki. Adam parçalı almak istiyor sarı-kırmızı olsun istiyor, ucuz olacak diye siyah forma mı alacak? Türkiye şartlarında forma paralarını tartışmayın pahalı.

Lan ben ucuz demedim zaten.Parçalı forma 80 tl de olsa doğru düzgün satış yapamazsın

Saka yapmiyorum abi, ben gayet ciddiyim. Mesela ben gecen sene para biriktirip öyle aldim parcali formami.

Türkiye'de şöyle bir kanı var 1 sene forma alıp sonra eskiyene kadar başka forma alınmıyor.

3 formaya da ayrı fiyat belirlesinler, böylece herkes alabilsin. 100-80-60 olabilir mesela.

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk

Üst Alt