#17 Nicolò Zaniolo - Sayfa 260 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dönse bile direkt satilir türkiyede tekrar oynamak istedigini hic sanmiyorum, babasi aciklama yapmamismiydi tekrar türkiye dönmiyecegiz diye astona transfer olurkene?

Bize topun değerini bilen, defansta da hücumda da etkili bir adam lazım. Zaniolo bizde de rotasyon oyuncusu olmayı kabul etmez bu yüzden satılsın sezon sonunda İtalya’ya derim.

Kesinlikle satilmali

Bize geldiginde de pek isinamamistim işin doğrusu

Fenerbahce maci dahil 3 veya 4 iyi maçı var

Ama iyi kar yaptik 1 yil kiraya vererek
iyi potansiyeli olan adam - depresyona bağlamadığı sürece

fakat bizim sistemimize uygun değil bana göre

ikili forvet oynayan takımda iş yapabilir belki. Bana göre de gelir elde edilmeli Zaniolo'dan. Yaz trasnferinde çok hesap kitap işimiz olacak.

Arkadaşlar FM’de değiliz, seneye takımın yarısını satıp her birinin yerine oyuncu alamayız.

Bu sene bu kadrodan 2 bilemediniz 3 kişi gider. Onların yerine de 2-3 oyuncu gelir işte.

en az 5 6 transfer hareketi olacak gibime geliyor çünkü mutlaka 1 ya da 2 para kazanacağımız teklif alabiliriz. Apokerim sakatlıklardan arkaplanda kaldı ama Nelsson terkar piyasaya girdi ney şekilde - keza Sanchezde öyle . ufakta olsa BAY ihtimali var.

Vinicius gider zaten 6 aylık kiralıktı onu saymıyorum.

Dombele’nin kiralık süresi bitiyor döner.

Kraltens emekli oluyor.

Tete-Zaha-Ziyech-Zaniolo. Bu 4’lüden maksimum 2 kişi gider.

Aureira zaten bilmiyoruz durumu belki de Okan hoca çok memnun kalacak 1 yıl daha sözleşme imzalanacak vs belirsiz her şey.

Açıkçası Okan hocanın başka bir oyuncunun ayrılmasını istediğini hiç sanmıyorum

Vinicius gider zaten 6 aylık kiralıktı onu saymıyorum.

Dombele’nin kiralık süresi bitiyor döner.

Kraltens emekli oluyor.

Tete-Zaha-Ziyech-Zaniolo. Bu 4’lüden maksimum 2 kişi gider.

Aureira zaten bilmiyoruz durumu belki de Okan hoca çok memnun kalacak 1 yıl daha sözleşme imzalanacak vs belirsiz her şey.

Açıkçası Okan hocanın başka bir oyuncunun ayrılmasını istediğini hiç sanmıyorum
ayrılacaklardan ziyade hedeflediğimiz bölgeler önemli zaten.

sağ bek + Dominant 8 + kıvrak, first touch ve şut meziyetli 10 BANKO gerekenler.

Zaha / tete / Sergio / Ndob / Zaniolo / Ziyech grubundan keşke Ziyech'i kazanabilsek - yeri geldiğinde sağ kanadı yer igeldiğinde 10 numarayı kaldırabilir bir adam - pası çok iyi , şutuda var - en büyük sıkıntı kafada , 0 aidiyet ve hırs var adamda.

ayrılacaklardan ziyade hedeflediğimiz bölgeler önemli zaten.

sağ bek + Dominant 8 + kıvrak, first touch ve şut meziyetli 10 BANKO gerekenler.

Zaha / tete / Sergio / Ndob / Zaniolo / Ziyech grubundan keşke Ziyech'i kazanabilsek - yeri geldiğinde sağ kanadı yer igeldiğinde 10 numarayı kaldırabilir bir adam - pası çok iyi , şutuda var - en büyük sıkıntı kafada , 0 aidiyet ve hırs var adamda.

Ziyech… Maalesef rabbim bu adama bu yeteneği ve bu zihniyeti beraber vermiş. Dombele bundan da beter. İcardi veya Mertens karakterine sahip olsalar zaten sahada Dombele ve Ziyech ile bu ligde domine edemeyeceğin hiçbir maç olmaz. Deplasman falan dinlemeyiz. Prag’ı da çok rahat elerdik.

Ziyech… Maalesef rabbim bu adama bu yeteneği ve bu zihniyeti beraber vermiş. Dombele bundan da beter. İcardi veya Mertens karakterine sahip olsalar zaten sahada Dombele ve Ziyech ile bu ligde domine edemeyeceğin hiçbir maç olmaz. Deplasman falan dinlemeyiz. Prag’ı da çok rahat elerdik.
ndomb futbolu kafada bitirmiş belli - idare ederim , piyasa değerimden gene okey maaş alırım nerede olursam olayım gibi bir durum ondaki.

mükemmele yakın ortasahaydi halbuki

Her sene takımın yarısını gönderelim yenisini alalım onlar da tutmazsa aynı senaryoyu yenileyelim. Fener miyiz biz yoksa simülasyon oyunlarına fazla mı gömüldük? Bu çocuk da Torreira gibi duygusal taraftarla bütünleşirse 10 yıl kalsın istersiniz. Neden olur olmaz topçulara sonsuz sabrınız ve krediniz varken gerçekten birşeyler verebilme potansiyelinde olan topçuların biletini hemen kesmek istiyorsunuz?

Her sene takımın yarısını gönderelim yenisini alalım onlar da tutmazsa aynı senaryoyu yenileyelim. Fener miyiz biz yoksa simülasyon oyunlarına fazla mı gömüldük? Bu çocuk da Torreira gibi duygusal taraftarla bütünleşirse 10 yıl kalsın istersiniz. Neden olur olmaz topçulara sonsuz sabrınız ve krediniz varken gerçekten birşeyler verebilme potansiyelinde olan topçuların biletini hemen kesmek istiyorsunuz?
Sistemimize uygun olmadigi, topculugunun abartila abartila x 10 olarak anlatildigi, oyun zekasinin cok dusuk oldugu ve mevkisi olmayan bir oyuncu oldugu icin.

Boyle bi adami iyi kotu para da ediyorken elde tutmak sacmalik.

Son düzenleme:
Üst Alt