#17 Nicolò Zaniolo - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Anlaşmaya göre yönetim sezon sonunda veya gidersek clde oynattiktan sonra 25-30 milyona satmayı düşünüyor olabilir. Ki adamın da piyasası var. Buradaki en büyük risk çaprazı koparmış bir oyuncunun bir daha bunun gibi uzun süreli sakatlık yaşama ihtimali. Kaliteli ve potansiyeli yüksek bir oyuncu aldık ama ne keyfini sürebiliyor, ne de analizini yapabiliyoruz maalesef.

Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet diliyor, yaralılara acil şifalar diliyorum. Vatanımızın başı sağ olsun. InşAllah böyle felaketler son bulur...

Transferimiz hayırlı olsun.

KAP bildirimi öyle bonus felan yazmıyordu bu Fabrizio mudur nedir, 16,5 artı 13 mill euro ve 20 % sonraki satıştan pay yazmıştı twitter da.

KAP detayları gayet makul gibi duruyor ve tamamen farklı bilgiler. Fabrizio yazısını görünce "bu nasıl bir anlaşma" dedim kendi kendime. Ama KAP bildirimini görünce bir nevi rahatladım.

15 mill euro ve 5 seneye eşit bölünme ile yılda 3 mill euro Roma'ya bonservis taksidi...

2,750 mill euro senelik Zaniloya

Satış sonrası kazançtan 20 % pay Roma'ya ve hatırladığım kadarıyla serbest kalma maddesi yok bildirimde.

Bu durumda diyelim 40 mill euroya sattın.
40 - 15 = 25 mill euro kar
25 mill euro 20 % pay Romaya, 4,250 mill
Yani bize 20+ mill euro kazanç etmiyor mu.

Hiç fena bir yatırım gibi durmuyor...

Son düzenleme:
Kendisine hoş geldin ve takımımıza hayırlı olmasını diliyorum. Tarihin en pahalı transferi deniyor fakat Jardel 17 m euro'ya transfer olmuştu potansiyel olarak belki Türkiye tarihine gelen en potansiyelli oyuncuyu 15 m euro'ya bitirmek büyük iş yönetimi de tebrik ediyorum. Avrupa da kupalar hedefliyorsak böyle böyle büyüyerek kupalar kazanılır. Zaniolo 1.5 sene sonra 35 m euro'ya transfer yapsa bizim adımıza da güzel referans olur.

Benim hesap yanlış ama yine pay 5 olsa o hesaba göre bize 20 kalır.
Bu arada çıkış maddesi €35m muhabbeti var ki doğrudur o çünkü her kaynak söyledi onu, fakat galiba her kulüp için geçerli olmama ihtimali var. Sen yine de hesabı €35m'ye satarsak durumuna göre yap. Tabii kendisi de burada mutlu olursa adamla yeni sözleşme yapıp o bedeli arttırma ihtimalimiz var elbette.

Kendisine hoş geldin ve takımımıza hayırlı olmasını diliyorum. Tarihin en pahalı transferi deniyor fakat Jardel 17 m euro'ya transfer olmuştu potansiyel olarak belki Türkiye tarihine gelen en potansiyelli oyuncuyu 15 m euro'ya bitirmek büyük iş yönetimi de tebrik ediyorum. Avrupa da kupalar hedefliyorsak böyle böyle büyüyerek kupalar kazanılır. Zaniolo 1.5 sene sonra 35 m euro'ya transfer yapsa bizim adımıza da güzel referans olur.

roma sportif direktörünün açıklaması farklıydı. Bence bonus maddeleri yazılmamış normalde tarihin en pahalı transferi

böyle potansiyel için yine de 20-22 milyon bile gayet normal paralar

Üst Alt