#21 Halil Dervişoğlu - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kendisi kötü değil ama bizde olmaz gibi. Kerem'in de bitiriciliği sorunlu bunun da. Bu şekilde zibilyon tane gol kaçırıyoruz her maç.

Bu kadar kritik maçta ortaya atılıp , stres altında oynatılmamalıydı.

Falcao denen hırto en gerekli olduğu maçta araziydi.

umarım yeni yönetim ile beraber bonservisi alınır. Katılıyorum bitiriciliği kötü ama gerçekten özel yetenekleri çok fazla

bitiricilik gelişir. Burak Yılmaz 25 sonrası coştu. Halil verilen bonservisi fazlasıyla karşılayacak bir isim

Adem büyük bizde kalsa
Diyenleri görünce şaşırıyorum Galatasaray formasını ona verenlere giydirenlere yazıklar olsun başkası gol atsa bu kadar yaralamazdi beni. Semih ve Adem bir daha Galatasaraylıyım demesinler

Falcao denilen herifin maaşını buna bonservis olarak versen alırsın.
Ne derece çöplük heriflere para veriyoruz akıl almaz.

1-3 milyon bulabilirsek Mohamedin arkasına yedek olarak tutmakta fayda var.Kumaşı iyi son vuruşlarını tabi ki geliştirmeli.30-35 yaşındaki eşşekleri almaktan vazgeçmemiz lazım artık.Böyle oyunculara yatırım yapmalıyız.Mostafa-Halil-Kerem gibi.

Halil kerem Mostafa onyekuru marcao taylan ve kalirsa gedson bunlarin üzerine kurulmali kadro gelecek sezon.
Sol bek moireno sag bek omar olabilir dönerse. Öncelik bu oyunculari tutsunlar belki saglam bi 6 no birde talisca tipinde 10 no. Yani elindeki oyuncularin yanina o iki transfer rahat sampiyonlugu götürür gelecek sezon.
Yeterki hoca hakedeni oynatsin.
Ha Kaan Ayhan stopere oda iyi olur.

Halil kerem Mostafa onyekuru marcao taylan ve kalirsa gedson bunlarin üzerine kurulmali kadro gelecek sezon.
Sol bek moireno sag bek omar olabilir dönerse. Öncelik bu oyunculari tutsunlar belki saglam bi 6 no birde talisca tipinde 10 no. Yani elindeki oyuncularin yanina o iki transfer rahat sampiyonlugu götürür gelecek sezon.
Yeterki hoca hakedeni oynatsin.
Ha Kaan Ayhan stopere oda iyi olur.
surda sayilana bakiyorum takimda tutmak istedigimiz yarim yamalak oyuncular. ne gariptir ki takimda idareten is yapan elemanlar. yine en kotu tarafi hepsi kiralik. bizim oyuncumuz olup birtane iyi adam yok ya ona yanarim.

SM-A520F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt