#21 Halil Dervişoğlu - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çocuğun bizde direkt hedef santrfor olarak ilk 11 oynadığı tek maç var hatırladığım, onda da Kerem' le birlikte rakip takımın başını döndürmüşlerdi. Sanki birçok defa şans verilmiş de bitiriciliğinin yetersizliği tescillenmiş gibi yorumlar okuyorum. Kendi kulübünde zaten oynatılmıyor...

Pas alışverişleri, şimdiden Diagne ve MM den daha iyi ki mevcut kısır takım için çok çok önemli. Bitiriciliğini de ispatlarsa büyük nimet olur. Velev ki o konuda çok başarılı olmasın, yine de gideri var. Başka yönlerini ön plana çıkararak katkı sağlar. Çok sevdiğim Elmander kariyerinin hiçbir döneminde iyi bir bitirici olmadı ama şu an takımda olmasını en çok istediğim forvet oyuncumuzdur mesela...
Barış - Halil - Kerem

Manyak bir 3lü olabilir.
Böylece OS'da full yabancı yapabiliriz.

bretford formuna baktım soyle bır yorum gordum.'ceviri
Haili'nin bugün Galatasaray'a imza atmak için Türkiye'ye gittiğine dair söylentiler (hiç somut bir şey yok).

Hala bunun doğru olmadığına dair umudumu koruyorum, muazzam bir potansiyel kaybı gibi görünüyor

+

Halil önemli bir potansiyel, çok iyi özellikleri var ancak işlenmesi gerekiyor, Brentfordun 30 m paunda santrafor satabilen takım dolayısıyla da gerekirse gider 30a adam alırlar, Halil'i de çöp olarak görmüyorlar öyle olsa çoktan vermişlerdi zaten.

Yerli olmasını geçtim ulaşabileceği tavan Diagne'nin de Mo'nun da üstünde.

Eski alışkanlıklar sebebiyle burun kıvırıyor millet. Hazır oyuncu istiyorlar. Ama hem olmuş hem de uygun maliyetli bir oyuncu piyasada yok. Halil'i alıp birkaç seviye yükseltmek gerekiyor. O potansiyelini gösterdi. Yabancı sınırı saçmalığı da varken transferi Gedson kadar değerli gözümde.

+

Halil önemli bir potansiyel, çok iyi özellikleri var ancak işlenmesi gerekiyor, Brentfordun 30 m paunda santrafor satabilen takım dolayısıyla da gerekirse gider 30a adam alırlar, Halil'i de çöp olarak görmüyorlar öyle olsa çoktan vermişlerdi zaten.

Yerli olmasını geçtim ulaşabileceği tavan Diagne'nin de Mo'nun da üstünde.
Mo ile cekisir, diagneden zaten üstün kalitesi.

Transfermarkt'a göre Halil ve Harroui 2014 yılında birlikte Sparta Rotterdam u17 takımına gelmişler, Harroui 'de instagramdan Halil 'in babasını takip ediyor

Sanırım Gedson gelmez de bu ikili transferine yönelirsek bir bağlantısı olan ikiliyi transfer edeceğiz

Üst Alt