#33 Alexandru Cicâldău - Sayfa 252 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Araplardan bari 1 milyon kiralik bedeli koparabilseydik. O zaman simdi belki 6-7 milyon opsiyonla bir yere yollardik ve sonra 3,5-4e falan satsak bile zararimiz cok asiri olmaz di

Araplardan bari 1 milyon kiralik bedeli koparabilseydik. O zaman simdi belki 6-7 milyon opsiyonla bir yere yollardik ve sonra 3,5-4e falan satsak bile zararimiz cok asiri olmaz di
Sanki şu an o fiyatlara hazır müşteri var da?!..2 milyonluk bir teklif geldiğini bile zannetmiyorum. Yerli-yabancı bedava kiralık teklifler geliyordur, o da maaşı düşük olduğu için. Şemsiye girmiş nitekim...

Her şey bir yana da çok ruhsuz.

İnsan köpek gibi savaşır kendini göstermek için, solda oynadı diye mi tribe girdi anlamadım ama umursamaz tavırlarını düzeltmezse kimse istemez.
Düzelmez abi bu saatten sonra. Bir insan yaptığı işten zevk almazsa ancak bu kadar olur.
Morutan'ı aynı kefeye koymam, o bariz çabalıyor da onun durumu da çok farklı değil.
İkisinin de ciddi mental problemleri var gibi duruyor. Sanırsın karadenizde gemileri batmış. Çok ilginç gerçekten.
Berkan'ın Cica'dan daha fazla yetenekli olmadığı bariz ama performans olarak 10 katı filan fark var.
Bu adamın yeteneksiz olduğuna inanmıyorum.

Ben anlamıyorum bu herif Avrupa ligi maçlarında falan gayet iyi oynuyordu. Bir sakatlandı mı covid mi geçirdi ne oldu ondan sonra adam farklı bir kimliğe büründü bir anda.

Düzelmez abi bu saatten sonra. Bir insan yaptığı işten zevk almazsa ancak bu kadar olur.
Morutan'ı aynı kefeye koymam, o bariz çabalıyor da onun durumu da çok farklı değil.
İkisinin de ciddi mental problemleri var gibi duruyor. Sanırsın karadenizde gemileri batmış. Çok ilginç gerçekten.
Berkan'ın Cica'dan daha fazla yetenekli olmadığı bariz ama performans olarak 10 katı filan fark var.
Bu adamın yeteneksiz olduğuna inanmıyorum.

Açık alanda Mesut Özil’e yetişemediği günden beri ciddi ayar oluyorum bu herife zaten.

İstese çok şey yapar bence de ama bariz ruhsuz.

Rumen topçuları diğer avrupalı topçularla karıştırıyoruz ama bu adamlar global değiller çok taşralarına köylerine bağlı tipler yüzlerinden romanya dışında yapamam bakışı okunuyor. 1990 öncesi ayrı ama komünizim dönemi bitişi biraz heveslendiler ama sonra tekrar içeri çekildiler.

futbol piyasasında yoksa biz niye alıyoruz
eski-dostlar-florya-da-fatih-terim-hasret-giderdi_a37d5.jpg

Üst Alt