#4 Mathias Ross Jensen - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Nelsson satılınca Nelsson'un yerini almalı. Profesyonel maç sayısı gayet iyiydi. Oynadıkça Nelsson gibi Ross da gelişir. Kaan, Emin ve takıma dönecek Metehan ile de rotasyon tamamlanır.

Seneye eğer banko yedek olmayacak ise kiralanmali ilk geldiğinde iyiydi sakatlık öncesi kiralık olarak gittiğinde de en az 20 maç oynama kriteri getirilmeli sözleşmesine.
Metehan oynuyor mesela her maçta nerede ise .

Yabancı sınırı değişseydi kalsın derdim fakat seneye mutlaka kiralanması gerekiyor. Aynı şekilde Yusuf Demir de. Onun da kalmasını isterdim eğer yabancı sınırı değişseydi fakat seneye kadroda olmamaları gerekiyor. Kiraya verilmeliler.

Çok az izleyebildim, pek olumlu izlenim edinemedim bu çocuktan, biraz hantal gibi sanki?..

Nelsson giderse, yerine Kjaer veya Kim Min Jae gibi ' chief' statüsünde birinin transferi için paraya kıyılmalı...

Kusurum affola, GS tarihinden verecek örnek gelmedi aklıma, çok da kasmadım açıkçası...

Daha transfer edildiği dönemde ve ilk sezonunda pohpohlandığı zamanlarda da beğenmediğimi ifade etmiş, birkaç hatası nedeniyle yerin dibine sokulan Marcao' nun çok daha iyi olduğunu her daim söylemişimdir...Geçirdiği sakatlıktan bağımsız olarak net bir 'kazma' dır kendisi. Hele rakip oyuncu topa dokunma mesafesinde iken saçma sapan vücut çalımı denemeleri yaptığında yaşattığı gerilimin benzerini hatırlamıyorum!..

Şans verilse kötü oynasa değerlendiremese tamam deriz de adam hiç oynatılamadı sakatlıktan sonra. 1 maçta oynadı onda da güzel kafa golü attı ligteki forvetlerin %72.65'i atamaz oraya kafayı.

süre alabileceği tek zamanı sakat geçirdi. ondan sonra da nelsson-apo'yu kesecek oyuncu değil takımda coğrafyada yok zaten. nelsson giderse bence emin ve ross'a güvenerek girmeliyiz yeni sezona, oyunun iki tarafında fark yaratabilen sol bek önceliğimiz olmalı.

tabi yazın hocaya ne gösterecekleri de önemli kriter.

Üst Alt