7Yüz | BluTV | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

7Yüz | BluTV

Kendi içinde başlayıp biten 7 hikayeden oluşan dizinin her bölümünde karakterler en karanlık taraflarıyla yüzleşiyor. Peki karakterler bu karanlık taraflarına göz yumup hayatlarına devam edebilecekler mi?

7 farklı bölüm var ortalama 50 dklık dizler ve hepsi bağımsız. İlk bölümü izledim fena değildi, black mirror havası vermeye çalışmışlar, destek amaçlı olarak izlenebilir.

İmdb puanı 7.8

Torrentte var mi admirim destek olalim tr dizi sektorune

Yeter artık!
İdmanda pasta kesmeye bir son verin ve çalışın.
Düzgün bir futbol izlemek istiyoruz!
#GscGENELaf
#freeEmreSaykal
#freeSinanBilgin
#freeHakanDuztepe
#freeMuzo
#freeModelciCemal
#free :red:
#free27EkimGazileri

BluTv'de izleyecekseniz eğer öncelikle Sıfır Bir dizisini izleyin. 'Keko dizisi yaee' tarzındaki ön yargılarınızı bir kenara bırakıp, şans vermenizi tavsiye ederim. Ülkemizde Kurtlar Vadisi'nden sonra çekilen en çarpıcı ve gerçekçi suç dizisi.

BluTv'de izleyecekseniz eğer öncelikle Sıfır Bir dizisini izleyin. 'Keko dizisi yaee' tarzındaki ön yargılarınızı bir kenara bırakıp, şans vermenizi tavsiye ederim. Ülkemizde Kurtlar Vadisi'nden sonra çekilen en çarpıcı ve gerçekçi suç dizisi.
Kabul ediyorum ben o ön yargi sebepiyle izlememistim ama hala aklimda belki bi sans veririm.

Bide su 7yüz dizisini denedim boktan bir dizi hic begenmedim. Ilk bolumu felan cok sacma gercekten. Ogrentmen bolumu eh izlenirde oyle aklimda kalacak bisey degil.

Kabul ediyorum ben o ön yargi sebepiyle izlememistim ama hala aklimda belki bi sans veririm.

Bide su 7yüz dizisini denedim boktan bir dizi hic begenmedim. Ilk bolumu felan cok sacma gercekten. Ogrentmen bolumu eh izlenirde oyle aklimda kalacak bisey degil.

Ben de senin gibi ön yargılıydım, yalan yok. Yakın bir dostum seviyor diye başladım ama sonra bayağı beğenmiştim diziyi. Şimdilerde sinema filmi çekiyorlar. Düşün, adamlar bir dizi yapıyorlar. İlk iki sezonu Youtube'da yayınlanıyor. Dizinin ilk sezonunda doğru dürüst profesyonel kamera bile kullanamıyorlar bütçesizlikten. Şimdi sinema filmi çekecek duruma geldiler. Büyük başarı.

Üst Alt