#9 Mauro Icardi - Sayfa 361 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
karı instagramı da o niyetle kullanıyor zaten

o platformda ki gönderilerinin cogu instda mevcut

tamamen ticari 1 hadise olarak bakmis gacı

yani insan ne gerek var diye sormadan edemiyor

Bizi ilgilendirmez kimin ne yaptığı ,

icardi wanda özelinde söylemiyorum bunu , genel olarak Übeer zengin insanlarin bu işlere girmesine Anlam veremiyorum sadece , millet para için giriyor ama senin paran pulun var , tek amaç ilgi ve like almak mı...

Resim

EN AZ 2 GOLÜ VAR

Sakatlığının tam geçtiğini hiç sanmıyorum haftalardır sağ ayağında bandaj sarılı şekilde antrenmanlara devam ediyor son fotoğraflarda yine bandajlı şekilde bir an önce şu sezonu bitirsek rahat rahat 2 ayda iyileşse...

Kortizon, ödem yahut iltihaplanmayı gidermek-azaltmak için kullanılır ki bu durumlar için dinlenme de diğer önemli ve zararsız yöntemdir.

Demek ki zamanında antrenmansız halde maçlara çıkmak yerine tam istirahat yapsa, belki de çoktan tam olarak iyileşmış olacaktı. 3-5 maç Bakambu' nun oynaması daha bile iyi olurdu belki takım için.

Söylemediler bir türlü, nasıl bir sakatlıksa?...
Dinlenme ile geçmediği iddaa ediliyor, kıkırdakta bir problem varmış kök hücre nakli gerekiyormuş sanırım. Ne kadar doğru bilinmez tabi..

İlk ben istedim la onu burda kimse istemiyordu bu herifi. Zaten gitsin demiyorum. Seneyede kalsın. Kampa katılacak fit olacak. Başka sözüm yok
Ulan forumda ki geçmiş yazılara baktım belki İcardi'ye sallamışsındır diye sallamamışsın sadece kafa açmışsın orda da yav :D Geçmiş yazılara baktım da kimler kimler İcardi'ye laf atmış bazılarının avatarında İcardi falan da var :D 1'i Belotti gelirse Gol Kral'ı olur İcardi derbilerde etkisiz kalır yazmış :D Ki bu adam bize gelmeden önce de Derbiler'in Golcüsü olarak biliniyodu yav :D

Ulan forumda ki geçmiş yazılara baktım belki İcardi'ye sallamışsındır diye sallamamışsın sadece kafa açmışsın orda da yav :D Geçmiş yazılara baktım da kimler kimler İcardi'ye laf atmış bazılarının avatarında İcardi falan da var :D 1'i Belotti gelirse Gol Kral'ı olur İcardi derbilerde etkisiz kalır yazmış :D Ki bu adam bize gelmeden önce de Derbiler'in Golcüsü olarak biliniyodu yav :D
Ben bu herifi begeniyordum yav zaten ama fit olmalı. 2 ay tedavisini görsün kampa katılsın. Ulan açığımı arıyorsun hep çok tehlikelisin

Üst Alt