can yaman'ın hayranına arka odaya geçelim demesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Herifi kiskanmayalim
İlk defa görüyorum cundullah manken gibi sanki ama bunu diğer başlıkta comolliyle alakalı paylaştı aydın orada da söyledim bu kara kapçik bir şey bir de konuşanlar ispanyolca konuşuyor latin amerikalılar bunun gibi iki kelimeyi bir araya getiremeyen bir esmerle ne diye röportaj yapar ki

Karakteri olarak bu kadar konuşmaya da gerek yok tipik bir liboş... Ergenlikten dayak yemeden çıkmış... Ama ilginç yani onun gibi bir başka esmer böyle dese tecavüzden tevkif edilirdi baya baya cima teklif ediyor gibi geldi bana üstat... Neyse allah rahatlık versin bugün yeterince musallat olundu... Ben de sana olmayayım hürmfs in your style...

İlk defa görüyorum cundullah manken gibi sanki ama bunu diğer başlıkta comolliyle alakalı paylaştı aydın orada da söyledim bu kara kapçik bir şey bir de konuşanlar ispanyolca konuşuyor latin amerikalılar bunun gibi iki kelimeyi bir araya getiremeyen bir esmerle ne diye röportaj yapar ki

Karakteri olarak bu kadar konuşmaya da gerek yok tipik bir liboş... Ergenlikten dayak yemeden çıkmış... Ama ilginç yani onun gibi bir başka esmer böyle dese tecavüzden tevkif edilirdi baya baya cima teklif ediyor gibi geldi bana üstat... Neyse allah rahatlık versin bugün yeterince musallat olundu... Ben de sana olmayayım hürmfs in your style...

Hurmler ustat. 🤝

Onun gibi bir başka esmer mi🤔

Bu ayı yavrusu son zamanlarda çok dikkat çekmeye başladı.İtalyaya gider 500 paralı karı karşılar.Yok ispanyada 1000 kişi havaalanını basar.Olm biraz zekası olan yemiyor bu numaraları zaten.Seni kim tanır italyada ispanyada ulan.

O vücudu yapmak için aldığın protein tozları çükünü içine kaçırmıştır senin mahcup olma elin İspanyol’una cancık.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hala hayatta olması riyakarlıktır bunun :) Başkası olsa kellesi alınmıştı takip edeceğim artık bu çocuğu arkası kuvvetli herhold

Üst Alt