Haber - Enner Valencia, Internacional'a Transfer Oldu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Enner Valencia, Internacional'a Transfer Oldu

Geçen sene hakemler sayesinde yarışta kalan bir takımdan bahsediyoruz.
Ciddi rakiplere karşı havlu atan, takım kalitesi Adana Demirspor'dan düşük bir takım.
Forveti her maç penaltı kullanan, rakip takımı bir çok kez 10 kişi bırakan hakemler.
O takımın forvetini yüceltmek bence gereksiz.
12 gol ortalama ile oynayan adam birden 30 gol atıyor.
Bunu Türkiye ligi ile de açıklayamazsın.
Tıpkı Alex'in istatistikleri gibi, hepsi bariz şike ve hakem desteği ile olan şeyler.
Beyefendi bir maçta 5 penaltı golü atıyor sonra febeliler Hagi mi Alex mi diyor.
"Hagi sana 40 metreden bir koyar o istatistikleri nereye koyacağını bilemezsin".
Hakem faktörüne en çok yakınanlardan biriyim en az 5 konu açmışımdır çok sitem ettim fazlasıyla şaibeli bir yıldı haksız kartlar haksız penaltılar hepsine katılıyorum fazlasıyla hakkımız olan şampiyonluğu aldık.

Diğerlerine hepsine katılıyorum ama tek katılmadığım konu yüceltme kısmı Valencia öyle aham şaham bir topçu değildi Icardi'nin olduğu ligde zaten esamesi okunmaz hatta Aboubakar'a göre bile daha altta bir forvet ama burada demek istediğim fenerin şartlarına göre iyi forvetti hatta kalmış olsa Dzeko'dan fazlasını yapabilirmiş.

Çünkü Dzeko pres yaparken bile yürüye yürüye yapıyor göstermelik yapıyor bu herif rakibi boğmada yamyam gibiydi sağa sola deli dana gibi saldırıyordu top kapıyor karambol yaratıyor hani bir takımda istemeyeceğim türden bir oyuncu çünkü sağı solu belli değil dengesiz top ayağına saçma sapan bir şekilde yapışıyor.

Hagi-Alex kıyası zaten saçma Alex diyen varsa futbol dışı başka bir şey izlemeye başlasın. :asd:

Hakem faktörüne en çok yakınanlardan biriyim en az 5 konu açmışımdır çok sitem ettim fazlasıyla şaibeli bir yıldı haksız kartlar haksız penaltılar hepsine katılıyorum fazlasıyla hakkımız olan şampiyonluğu aldık.

Diğerlerine hepsine katılıyorum ama tek katılmadığım konu yüceltme kısmı Valencia öyle aham şaham bir topçu değildi Icardi'nin olduğu ligde zaten esamesi okunmaz hatta Aboubakar'a göre bile daha altta bir forvet ama burada demek istediğim fenerin şartlarına göre iyi forvetti hatta kalmış olsa Dzeko'dan fazlasını yapabilirmiş.

Çünkü Dzeko pres yaparken bile yürüye yürüye yapıyor göstermelik yapıyor bu herif rakibi boğmada yamyam gibiydi sağa sola deli dana gibi saldırıyordu top kapıyor karambol yaratıyor hani bir takımda istemeyeceğim türden bir oyuncu çünkü sağı solu belli değil dengesiz top ayağına saçma sapan bir şekilde yapışıyor.

Hagi-Alex kıyası zaten saçma Alex diyen varsa futbol dışı başka bir şey izlemeye başlasın. :asd:
Lafım sana değil renktaşım.
30 senedir futbol izliyorum artık neyin ne olduğunu öğrendim.
Valencia'nın 30 gol atacak adam olmadığını ikimizde biliyoruz.
Ceza sahasında baskı yapan, dribblingle penaltı alan adam olduğunu da biliyoruz ama o penaltıları sadece üzerindeki forması için aldığını da biliyoruz.
Ankaragücün'de Frankfurt'da Getafe'de oynasa bir çok pozisyonda aldatmaya yönelik sarı kartı anında yerdi.
Forması sarı lacivert olunca cart diye çalıyorlar.

Bu sezon yararlı olurmuydu, pek fark etmezdi bence, sonuçta hakemler yine fb forveti kadar gol atıyor.

Penaltidan 12 gol atti gecen sene. Ömrü hayatinda atamayacagi gol sayisina ulasti. Kasimpasagillere attigi gollere bakarsan neredeyse hic bir golcülük meziyeti gerektirmeyen besles goller oldugunu görürsün. Derbilerde koca bir 0'di. Tutulmasi cok kolay oyuncuydu ama ne hikmetse habire gol yiyip durdu anadolu takimlari.

Valencia iyi topçuydu penaltı falan olsa da penaltısız 20 küsür gol attı totalde, bireysel iyi işler yaptı orta seviye maçlarda

Seviyesi belliydi ki zaten büyük maçlarda iş yapmıyordu

Boşa küçümsemeyin DK’da da iyidi, göndermeleri mallık

Penaltidan 12 gol atti gecen sene. Ömrü hayatinda atamayacagi gol sayisina ulasti. Kasimpasagillere attigi gollere bakarsan neredeyse hic bir golcülük meziyeti gerektirmeyen besles goller oldugunu görürsün. Derbilerde koca bir 0'di. Tutulmasi cok kolay oyuncuydu ama ne hikmetse habire gol yiyip durdu anadolu takimlari.
Fenerde bu sene ciddi atletizm eksikliği var bir kanat Tadic diğer kanat İrfan ikiside atletik değil ya da Dzeko'da patlayıcı bir forvet değil beşiktaş'ın da benzer eksikliği var Rashica hariç patlayıcı oyuncusu yok bizdeyse tam tersi Kerem, Barış, Zaha bunlar direk patlayıcı oyuncular üstüne Ziyech ve Tete gibi zıt profillerde var.

Brezilya liginde Ekim ayından beri en skorer ismiymiş.

Fener de dzeko mu Valencia mı olsun diye bana sorsalar dzeko olsun derdim Galatasaray lı olarak... Valencia kendi golünü kendisi hazırlıyabiliyordu. Buna topu getirip son dokunuşla bıraktırman gerek... Daha sakatlık buna da bulaşmadı. Biraz bekleyin bu da sakatlanır yakında...

Bu adam harbi değişikti bu sene fenerde olsa yine tonla karambole gol atardı fenerde ciddi atletizm eksikliğide var iyi ki gitmiş Dzeko ve Batshuayi ikisini toplasan bu adam yapmaz.

Leblebi gibi gol atıyordu herif ordan burdan cıkıp enteresan bi herifti
Başakşehir deplasmanında manyak herif sektire sektire ceza alanında dolaşıyordu orada karambol yapıp maçı döndürtmüştü böyle topçuları rakipte hiç istemem ne yapacağı hiç belli değil sağı sollu belli olmuyor.

Fenere Dzeko gibi forvet lazım ağır, şutları kötü ne yapacağı tahmin edilebilir. :asd:

Diğerleri gibi boş beleş goller atıyordu, fark edeceğini sanmıyorum. Adamlar 90 puan toplamış, daha fazlası olmayacaktı
Daha fazlası olmazdı zaten hakemle ittirildiler geçen senede öyle ittirildiler ama karambolde o kadar rahat hissetirmezdi.

Mesela Dzeko bakıyorsun ne yapacağı belli aynı şekilde Batshuayi bakıyorsun o da belli bu adam ceza alanında hiç rahat durmuyordu illa temas alıyordu Erkan Engin bu sene bolca aramıştır. :asd:

Üst Alt