EPL 23/24 H:35 | Tottenham 2-3 Arsenal | MS | 28 Nisan | beIN Sports 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 23/24 H:35 | Tottenham 2-3 Arsenal | MS | 28 Nisan | beIN Sports 3

1714317907246.png

728.png
1682428144771-png.199403
602.png

YoPauq6KdFckCrurWsScBDzS1rEOe322u7a0X5LH.jpg

İngiltere Premier Lig 2023/24 Sezonu 35. Hafta
Tottenham - Arsenal
Tottenham Hotspur Stadium
28 Nisan 2024 Pazar
16:00

1673726306816.png

kanimca keyifli bir 90 dakika olur. kora kor bir versus olacagini bekliyorum.

spurs'un 12 nisan dan beri lig maci oynamamasi handikap mi - yoksa tam tersi mi, bekleyip gormeli . . .

dile kolay sevgili renkdaslar, 173. kuzey londra derbisi bu .
nacizane tavsiyem - izlerken keyfini cikaralim.

mac onune donersek ;

spurs en son ligde newcastle deplsmanin da bozguna ugramisti. 4-0
kanimca spurs adina sezonun en silik performansi idi.

bugune donersek , bu sezon, bu saha da spurs ezeli rakibini yenip yaris da yara almasina sebeb olmaya cok istekli. en azindan taraftarlar da bu hava hakim.

spurs adina, ligde cl icin 4. siraya dair a villa ile cekismesi dolayisiyla olasi puan kaybina olumlu bakamayacak bir durum mevcut.

guney koreli yildizlari derbi baglaminda takimi adina konusma yaparken, asiri motiveyiz, son farkli newcastle maglubiuyetinin telafisini bu mactan yapacagiz soylemi, -maca ne denli bilendiklerini de belli eder bir durum.

bugun ange hoca nin elini rahatlatan durum ise ; richarlison'un 2 mac sonra donusu olacak...

diger yandan, newcastle maci dahil, son donem spurs'un oyunu formdan uzak bir gorunumde. bu da derbiye dair soru isareti benim neznimde.

#
arsenal tarafinda, villa maci sonrasi geri donus ivedi yapildi. bunun meyvesini aldilar. ozellikle chelsea maci ile govde gosterisi bir skor cikti.
5-0
bu momentumun yeni bir derbi ile devam etmesi, +olarak yarista tepe de kalmak icin bu ezeli derbi den mutlak 3 puan almak isteyeceklerdir. . . aksi durum yarisi tumden mcitye vermek demek .

arsenal takimin da son donem ozellikle begendigim nokta;
takimda belli bir balans ve denge oturusunun bariz gorunmesi. atak ve defans ayarini iyi yapmaya basladilar. yardimlasmalari peak durum da. bu da takimin direncine katki ve katalitazorluk yapar durumun ortaya cikmasina kapi acti .

gorece ilginc maclari kaldi. bence kolay degil. ozellikle ic saha da ligin formda ekiplerin den enes unal'li bournemouth ,akabin de manu deplasmani ,, derken ic saha everton .

velhasil -

arsenal adina oncelik spurs sahasindan 3 puan...
spurs adina 4.luk cl potasi, derbi kazanimi, ezeli rakibin sampiyonluk yarisina buyuk sekte vurma. gibi gibi noktalar onem arz ediyor.

ben sahsen ,ange hoca nin ful atak oynayip intense bir akicilikla kazanma odakli oyun taktigi ile derbiye cikacagini dusunuyorum.
arsenal tarafinda arteta hoca mevcut gidisati devam ettirmek icin son derbi nin 5-0 lik *pozitif oyunun >> kopyasini sahaya yansitmak istemeyi oncelik tutmaya gayret edecektir. ne derece istenilen olacak bekleyip gormeli...

kanimca sezonun en renkli maclari arasina girebilecek cekisme ve skorun cikacagi bu dev versus icin baslama saatini merakla bekliyor olacagim.

bir diger deyisle ; kuzey londra 173. oynanacak guzide rekabeti .
tspurs v arsenal .

iyi seyirler

saygi ve selamlar.

fena maç - tottenam 2 maç ekisiğiyle astonun arkasında - astonda dün berabere bitirmiş - sonunu izleyememiştim. hata gelmiş ordan.

CL için tottenham yenmek zorunda gibi...

ama Arsenal çok daha iyi oynuyor...

çok kontrollü geçebilir - hata yapan kaybeder modunda.

kanimca keyifli bir 90 dakika olur. kora kor bir versus olacagini bekliyorum.

spurs'un 12 nisan dan beri lig maci oynamamasi handikap mi - yoksa tam tersi mi, bekleyip gormeli . . .

dile kolay sevgili renkdaslar, 173. kuzey londra derbisi bu .
nacizane tavsiyem - izlerken keyfini cikaralim.

mac onune donersek ;

spurs en son ligde newcastle deplsmanin da bozguna ugramisti. 4-0
kanimca spurs adina sezonun en silik performansi idi.

bugune donersek , bu sezon, bu saha da spurs ezeli rakibini yenip yaris da yara almasina sebeb olmaya cok istekli. en azindan taraftarlar da bu hava hakim.

spurs adina, ligde cl icin 4. siraya dair a villa ile cekismesi dolayisiyla olasi puan kaybina olumlu bakamayacak bir durum mevcut.

guney koreli yildizlari derbi baglaminda takimi adina konusma yaparken, asiri motiveyiz, son farkli newcastle maglubiuyetinin telafisini bu mactan yapacagiz soylemi, -maca ne denli bilendiklerini de belli eder bir durum.

bugun ange hoca nin elini rahatlatan durum ise ; richarlison'un 2 mac sonra donusu olacak...

diger yandan, newcastle maci dahil, son donem spurs'un oyunu formdan uzak bir gorunumde. bu da derbiye dair soru isareti benim neznimde.

#
arsenal tarafinda, villa maci sonrasi geri donus ivedi yapildi. bunun meyvesini aldilar. ozellikle chelsea maci ile govde gosterisi bir skor cikti.
5-0
bu momentumun yeni bir derbi ile devam etmesi, +olarak yarista tepe de kalmak icin bu ezeli derbi den mutlak 3 puan almak isteyeceklerdir. . . aksi durum yarisi tumden mcitye vermek demek .

arsenal takimin da son donem ozellikle begendigim nokta;
takimda belli bir balans ve denge oturusunun bariz gorunmesi. atak ve defans ayarini iyi yapmaya basladilar. yardimlasmalari peak durum da. bu da takimin direncine katki ve katalitazorluk yapar durumun ortaya cikmasina kapi acti .

gorece ilginc maclari kaldi. bence kolay degil. ozellikle ic saha da ligin formda ekiplerin den enes unal'li bournemouth ,akabin de manu deplasmani ,, derken ic saha everton .

velhasil -

arsenal adina oncelik spurs sahasindan 3 puan...
spurs adina 4.luk cl potasi, derbi kazanimi, ezeli rakibin sampiyonluk yarisina buyuk sekte vurma. gibi gibi noktalar onem arz ediyor.

ben sahsen ,ange hoca nin ful atak oynayip intense bir akicilikla kazanma odakli oyun taktigi ile derbiye cikacagini dusunuyorum.
arsenal tarafinda arteta hoca mevcut gidisati devam ettirmek icin son derbi nin 5-0 lik *pozitif oyunun >> kopyasini sahaya yansitmak istemeyi oncelik tutmaya gayret edecektir. ne derece istenilen olacak bekleyip gormeli...

kanimca sezonun en renkli maclari arasina girebilecek cekisme ve skorun cikacagi bu dev versus icin baslama saatini merakla bekliyor olacagim.

bir diger deyisle ; kuzey londra 173. oynanacak guzide rekabeti .
tspurs v arsenal .

iyi seyirler

saygi ve selamlar.
üstadım chelsea maçında arsenalde Gabriel Jesus forvet olarak oynamadı kompakt ataklarla birazda beceri ile farklı isimlerden 5 gol buldular chelsea'nin defansını kırdıktan sonra.

belirleyici faktörlerden biri bence bu. Ayrıca oynatacağı Havertz'in becerikli bir gününe denk gelirse arsenal kıl payı alabilir görüşündeyim.

Odegaard - trossard - Rice - White çizgilerini bozmalar fakat sol taraf Martinelli gelirse gene kapalı kutu. istikrarlı değil.

Tottenham'ı çok fazla izlemedim ama Son'a bağlı duruyor uzaktan maç genelindeki takım hücumu. Arsenal'in defansı o kadar zayıf değil ama hızlı atakta Tottenham üretebilir.

arsenal 2 gol bulurda tottenham 1 de mi kalır 3 ü bulur mu bilemedim.

CL isityorlarsa 3 eksik maçlarınıda kazanmaları lazım.

oha hakem AVL' ye kıyak geçmiş - o kadar vücut temasından faul olur mu yav.

1 puan hediye edilmiş Villa'ya

Üst Alt