GSC Scout - Fashion Sakala | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout Fashion Sakala

Rangers’ta oynadığı futbolu beğenmedim. Anadolu topçusu gibi
Vallahi bir kanadı boş olan takımın taraftarı olarak bedavaya transfer olmuş bir oyuncu için anadolu veya değil diye tereddüte düşmeye gerek yok diye düşünüyorum.
Ligde 13. falanız ve rakip kaleye gidemiyoruz. Üzerine de biri türk diğeri rumen olmak üzere iki kanat oyuncusuna total de 7 milyon civarı bir para harcadık. Bunun yerine 200 bin civarı imza parası ile orta sahaya gedson veyahut türevi için para yok diye ağlamazdık.

Ne yaparsak kendimize yapıyoruz. Bu konuda en çok takdir ettiğim kulüp şu aralar olympiacos daha önceleri ise atalanta ve villareal geliyor.

Acayip acayip işler yav.
Ben scout ekibi başında olsam ilk bu tarz oyuncuları toplar sonra ufak tefek kar ile başka kulüplere yaslamaya çalışırdım. Son 2 senede dünya üzerinde komedi seviyesinde yapılan transferlere bakınca kulüp bile isteye bir sarmala çekiliyor gibi hissediyorum.
Bir kulüp hatay-kasımpaşa-adanaspor gibi kulüplerin yaptığı işleri yapamayacak seviyede mı yav.
Ülkedeki spor yorumlarına baksan scout ekibine enteresan bir hype var. Sosyal hayatından tut, psikolojisine göre güya raporlayıp belirli aşamayı geçemeyenler eleniyorlar. Günlük sıçmasına kadar kontrol ediyorlar, yersen.
Haberlere bakıyoruz. Mm her gece alem yapıyor, morutan psikolojik olarak çökmüş, cicaldau sorumluluk almaktan kaçar seviyeye gelmiş. Bay ise ortalıkta yok.

Üst Alt