Fatih Terim: "Okan Buruk ve ekibine güveniyorum. Şampiyonluk derbiye kalmaz!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Okan Buruk ve ekibine güveniyorum. Şampiyonluk derbiye kalmaz!"

Alayi fbli hep ya. Hic bi GSli yok
Doğu Perinçek: Cumhur İttifakı'na katılma isteğimizi Erdoğan'a ilettim

düşünsenize skor 4-0 trbünlerde oley oley oley şampiyon cimbombom sesleri, sahada topçular top çeviriyor, kenarda okan buruk sevinç gözyaşları döküyor, yedekler kol kola girmiş zıplıyor ve birden kamera şeref tribününe dönüyor hocayı ali koçun ağzını burnunu kırarken görüyoruz dursun başkan da yalandan yapma etme derken kıs kıs gülüyor
Rönesans tablosu gibi.

düşünsenize skor 4-0 trbünlerde oley oley oley şampiyon cimbombom sesleri, sahada topçular top çeviriyor, kenarda okan buruk sevinç gözyaşları döküyor, yedekler kol kola girmiş zıplıyor ve birden kamera şeref tribününe dönüyor hocayı ali koçun ağzını burnunu kırarken görüyoruz dursun başkan da yalandan yapma etme derken kıs kıs gülüyor
Screenshot_20200406-011651.jpg

Dompf mahsulü 1 metin mi?

Hocişkom seni çok severim. Canımsın. Ama maalesef Fener puan kaybetmez kolay kolay. Kaybederlerse bu hafta kaybederler ama onu da çok düşük ihtimal görüyorum. Bu Beşiktaş bu Fener'den Kadıköy'de puan alamaz. Alırsa biz avantajlı oluruz ADS'yi de geçersek. Bizim önümüzdeki tüm maçları kazanmamız ve ligin bitimine iki hafta kala şampiyonluğu ilan etmemiz lazım. Bu sene Fener kolay kolay kopmaz bu çürümüş sistem ve Valencia'yla.

Üst Alt