Formula 1 Takip Başlığı | Verstappen 194-138 Leclerc - Sayfa 416 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Formula 1 Takip Başlığı | Verstappen 194-138 Leclerc

Hangi Takımı Destekliyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    40
  • Anket kapatılmış .
Ferrari'ye fazla güveniyorsun. O sorun yaşanmasaydı Max o yarışı da kazanırdı. Ferrari ve Leclerc'in hataya çok meyilli geliyor bana.
Bu işin içinde dayanıklılık sorunları var ama fark etmez Avusturalya'da olduğu gibi buna benzer pistlerde var Bakü, Avusturya, Monako, Singapur bu gibi pistlerin hepsinde Ferrari favori olacak o zamana kadar güncelleme ve dayanıklılık anlamında bir sorun yaşanmazsa şu an ki araçlarla Verstappen olmasına rağmen Ferrari duble yapacak.

Bu işin içinde dayanıklılık sorunları var ama fark etmez Avusturalya'da olduğu gibi buna benzer pistlerde var Bakü, Avusturya, Monako, Singapur bu gibi pistlerin hepsinde Ferrari favori olacak o zamana kadar güncelleme ve dayanıklılık anlamında bir sorun yaşanmazsa şu an ki araçlarla hepsinde Verstappen olmasına rağmen Ferrari duble yapacak.
Vers2in yaşadığı dayanıklılık sorunu değildi hata ile bağlantılı bir sorundu sanırım bir şeyi yanlış takmışlar diye haberler vardı. O bahsettiğin pistlerde Duble yapacak mı göreceğiz? Monaco'da Leclerc duvara toslar bu arada.

Vers2in yaşadığı dayanıklılık sorunu değildi hata ile bağlantılı bir sorundu sanırım bir şeyi yanlış takmışlar diye haberler vardı. O bahsettiğin pistlerde Duble yapacak mı göreceğiz? Monaco'da Leclerc duvara toslar bu arada.
İşte adı üstünde dayanıklılık sorunu oluyor geçen sene Leclerc Brezilya'da formasyon turunda süspansiyonu kırıldı o da hataydı ama dayanıklılık sorunu deniyor.

İşte adı üstünde dayanıklılık sorunu oluyor geçen sene Leclerc Brezilya'da formasyon turunda süspansiyonu kırıldı o da hataydı ama dayanıklılık sorunu deniyor.
Teknisyen bir parçayı ters takmış diye bir kaç haber görmüştüm. Hatta bu olaylar sırasında olduğu için komplo teorileri vardı sabotaj mı yapıldı acaba diye.

Bu seferde siralamalarda yavas bi arac yapmislar ki hic sasirmadim.yillardir hep bi yani eksik kalir bu takimin sen yaris temposunda redbulla yaklasmayi hedefliyorsun iyi guzelde siralamada arana 4 arac sokarsan yarisini daha baslamadan baltalamis olursun zaten.Neyse ya siralamada dokulen ama yarista nispeten daha iyi bir ferrariyi ben 2010 lu yillarin basinda izlemistim o takimdan da bi bok olmamisti bu kafayla bunlardan da bi halt olmaz

Bu kodumun takimi alonso zamani ayni boyle siralamada 5 6 7 olur yaristaysa nispeten daha iyi bi arac ortaya cikardi garibim alonsoda insanlik disi performanslariyla bu esseklerle sampiyonluk kovalamaya calisirdi.Drs in spora ilk geldigi yillarda siralamada drs kullanimi tamamen serbestti.istedigin noktada acabiliyordun drs i o zamanlar ayni bu arac gibi siralamalarda gelisir diye bekliyorduk iste bi umut.Ferrari araci o zaman drs i kapadiginda arka tarafdaki downforce u hemen yakalayamadigi icin zaman kaybettigi soylenirdi sonrasinda drs e suanki bildigimiz kisitlamalar geldi bizde zamaninda mal gibi bundan bile medet umup gelisecegimizi felan dusunurduk bu sokuk takim o kadar umutsuz vakaydi.Uzun lafin kisasi arac iyi olsa pilot batirir,pilot iyi olsa arac batirir,yarista iyi olsa siralamada batirir,hizli baslasa sezon ici gelisemez,pitte hata yapar vs vs bu takim kanser kanser.bi bok olmaz bunlardan 2026 yilinda da olmaz

Üst Alt