Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 611 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı

Göktug Bas 337
Ahmet Duverioglu 333
Sadik Emir Kabaca 324
Melih Mahmutoglu 314
Muhsin Yasar 298
Tarik Biberovic 289
Mahir Agva 284
Ahmet Bugrahan Tuncer 275
Sehmus Hazer 274
Okben Ulubay 269
Yigitcan Saybir 260
Sertac Sanli 257
Tolga Gecim 253
Kenan Sipahi 253
Ercan Osmani 241
Can Korkmaz 232
Yigit Arslan 226
Yunus Emre Sonsirma 220
Berk Demir 209
Ridvan Öncel 209
Ismet Akpinar 199
Hüseyin Göksenin Köksal 195
Sarper David Mutaf 189
Furkan Haltali 187
Muhammed Mustafa Baygül 185
Enes Berkay Taskiran 180
Berk Ibrahim Ugurlu 173
Ismail Cem Ulusoy 162
Scottie Wilbekin 158
Muhaymin Mustafa 151
Emircan Kosut 145
Erkan Yilmaz 144
Kerem Kuthan Konan 138

Deshane Davis Larkin 136
Erten Gazi 133
Ahmet Fatih Cantitiz 128
Berkan Durmaz 121
Yavuz Gültekin 120
Bora Satir 118
Egehan Arna 116
Can Ugur Ögüt 116
Ömer Utku Al 115
Dorukhan Engindeniz 115
Ege Arar 113
Samet Yigitoglu 110
Ege Demir 107
Tarik Sezgün 106
Mustafa Kurtuldum 106
Berkay Candan 100

Bu Göksenin denen arkadaş ile ne zaman vedalaşılıyor acaba.. Basketbol takımının son yıllardaki yönetim beceriksizliklerinden dolayı çok fazla takip edemiyorum ama, bu bahsettiğim arkadaş amigoluk yaparak hala takımda. Şu futbol takımında uygulanan başarısız ve yetersiz furyasını tüm branşlara yaymak lazım. Onun yaptığı savunmayı(!) altyapıdan bir genç yapamayacaksa o şube kapatılsın.

Bu Göksenin denen arkadaş ile ne zaman vedalaşılıyor acaba.. Basketbol takımının son yıllardaki yönetim beceriksizliklerinden dolayı çok fazla takip edemiyorum ama, bu bahsettiğim arkadaş amigoluk yaparak hala takımda. Şu futbol takımında uygulanan başarısız ve yetersiz furyasını tüm branşlara yaymak lazım. Onun yaptığı savunmayı(!) altyapıdan bir genç yapamayacaksa o şube kapatılsın.

göksenin kötü de ismetle buğrahan ondan da kötü
nerden bulmuşlar anlamadım bunları

Yok, arkadas yeni sezon yapilanmasinda butce arttiralim, Efes'e neredeyse celme takiyorduk Belmas doneminde demis de ben de Efes'e celme takip fb'yi sampiyon yapacaksak istemem dedim. Su anki kadrolara gore yorum yapmadim yani.

Feneri şampiyon yapmayı ben de istemem tabi de baskette play-off mantığı olduğu için fener efesin finalden önce eşleşme ihtimalleri oluyor yakın zamanda bu yolla Tofaş Karşıyaka ve jk final yaptı finale çıkarsak her şey olabilir bence

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Feneri şampiyon yapmayı ben de istemem tabi de baskette play-off mantığı olduğu için fener efesin finalden önce eşleşme ihtimalleri oluyor yakın zamanda bu yolla Tofaş Karşıyaka ve jk final yaptı finale çıkarsak her şey olabilir bence

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Baskette surprize yer olmuyor renktas. Futbol gibi degil maalesef. Kotu takimsan kazanma sansin yok.

Üst Alt