GSC Haber - Galatasaray Hisseleri Şampiyonluk Beklentisi ile Tavan Yaptı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray Hisseleri Şampiyonluk Beklentisi ile Tavan Yaptı

Yıllardır borsadayim boyle anlamsiz bir yükselişe denk gelmedim

İşte satılacak beklentisi yaratıyorlar ki satılmayacağı bariz. Sonra da millete bu fiyatlardan dağıtacaklar, zamanında Fener 8den 103e gitmişti, oradan 20 liralara düştü, Gsray yine 100 küsür olmuştu 15lere kadar düştü, TS tarihinde en fazla 3.5 görmüş, ne oldu da 9 lira oluyor yav tam komedi. Onu geçtim şu an Bjkas'nin 4.5 lira olması bile komedi tüm kulüplerin fiyatı aşırı şişti. Olan bu fiyatlardan atlayanlara olacak.

İşte satılacak beklentisi yaratıyorlar ki satılmayacağı bariz. Sonra da millete bu fiyatlardan dağıtacaklar, zamanında Fener 8den 103e gitmişti, oradan 20 liralara düştü, Gsray yine 100 küsür olmuştu 15lere kadar düştü, TS tarihinde en fazla 3.5 görmüş, ne oldu da 9 lira oluyor yav tam komedi. Onu geçtim şu an Bjkas'nin 4.5 lira olması bile komedi tüm kulüplerin fiyatı aşırı şişti. Olan bu fiyatlardan atlayanlara olacak.
Hiç spor hissesi almadim daha çok bilişim ve hizmet kağıtlarında risk almak mantıklı geliyor

Bu fiyatlardan sakın alayım malayım falan demeyin 3 kuruş paranızı da kaybedersiniz. Biz 1.18lerden girmiştim hala duruyor ama en byük hatayı tsyi satarak yaptık be

Hiç spor hissesi almadim daha çok bilişim ve hizmet kağıtlarında risk almak mantıklı geliyor

Son dönemde bilişimi de çok şişirdiler bence, hakkaten kumarhaneye döndü her kağıt yasak yiyor zaten.

Çok laf attım herhalde % 10 artıda olan hisseler eksiye döndü bir anda. TS % 17 artıdan % 10 eksiye döndü, % 30 marjla açığa satıp yerine koyacaklar sadece 1 saatte.

Fenerin alışı 19.03 satışı 19.05 haha sabitlediler bu fiyata.

Hepsi devre kesti hepsi % 10 civarında ekside.

Son düzenleme:
Bu fiyatlardan sakın alayım malayım falan demeyin 3 kuruş paranızı da kaybedersiniz. Biz 1.18lerden girmiştim hala duruyor ama en byük hatayı tsyi satarak yaptık be

TSyi alıp bu fiyatlara kadar bekleyen kimse olmazdı borsa psikoloji işi keza bugün taban oldu, 1.5 saat olmadan % 30dan fazla kar yaptı adamlar bu şekilde.

Mesela senin Gsray'ı 4 lira üstüne satmaman da fail, ederi 2.5 şu an maks.

Son düzenleme:
Üst Alt