Giambattista Venturati | Yardımcı Antrenör - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Giambattista Venturati | Yardımcı Antrenör

teee rijkaard döneminden beri su yardimci kondisyonerlere tapma olayi var

scott pirinin ilk sezonu disinda bu adamlarin bir ise yaradigini görmedim

Sırasıyla Roca-Piri-Carminati-Venturati kondisyon konusunda bu isimler FM'de en başarılı isimlerden ama gel gör ki koşu seviyemiz bir türlü Madrid seviyesine çıkımıyor. :D

10422544_774947782563919_6412481791080435622_n.jpg

Kel Umut :D

ama sneijder dünya kupasının en çok mesafe kateden futbolcusu oluveriyor :) demek ki bir faydası dokunmuş carminati'nin...

Sneijder zaten sezon başından beri öyleydi. Fatih Terim varken sezon başı Eskişehir ve Bursa maçlarında en çok koşandı yanlış hatırlamıyorsam ama bu onun performansını olumsuz etkiliyordu , Mancini'yle daha az koşmaya ama daha etkili olmaya başladı. Benim bahsettiğim olay büyük maçlar için zayıf takım olarak hem Real Madrid hem de Chelsea maçlarında çok koşan tarafın biz olması gerekiyordu ama yanlış hatırlamıyorsam 10 KM fark yemiştik ancak Mancini'yle birlikte daha azalmıştı , umarım Prandelli ve ekibiyle artık onlar seviyesinde oluruz ki ligde zaten rakipten fazla koşabiliyorsak bizi pek tutamazlar.

Sneijder zaten sezon başından beri öyleydi. Fatih Terim varken sezon başı Eskişehir ve Bursa maçlarında en çok koşandı yanlış hatırlamıyorsam ama bu onun performansını olumsuz etkiliyordu , Mancini'yle daha az koşmaya ama daha etkili olmaya başladı. Benim bahsettiğim olay büyük maçlar için zayıf takım olarak hem Real Madrid hem de Chelsea maçlarında çok koşan tarafın biz olması gerekiyordu ama yanlış hatırlamıyorsam 10 KM fark yemiştik ancak Mancini'yle birlikte daha azalmıştı , umarım Prandelli ve ekibiyle artık onlar seviyesinde oluruz ki ligde zaten rakipten fazla koşabiliyorsak bizi pek tutamazlar.

bence piri biraz şişirildi... piri amerikada sporcu performansı üzerine bir şirketin elemanıydı ve o şirketin programlarını uyguluyordu... bana sorarsanız genel sporcu preformansına yönelik programlardı... piri kötüydü manasında söylemiyorum... o da işinde uzman biri ancak carminati ve venturati yıllarca futbolcu performansı üzerine uzmanlaşmış kişiler...

Sırasıyla Roca-Piri-Carminati-Venturati kondisyon konusunda bu isimler FM'de en başarılı isimlerden ama gel gör ki koşu seviyemiz bir türlü Madrid seviyesine çıkımıyor. :D

Biraz futbolcuya bağlı olmasın o ? Profesyonel adam antreman dışında yediğine içtiğine dikkat edecek tembel olmayacak bizimkiler de öyle olsa Madrid seviyesi gelir , bak Arda 'ya orda nasıl kendine dikkat edip kilo verdi.

Üst Alt