İddia | Hamit Altıntop Fenerbahçe'ye Transfer Oldu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddia | Hamit Altıntop Fenerbahçe'ye Transfer Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İddia | Hamit Altıntop Fenerbahçe'ye Transfer Oldu

Senide anliyorum renkdas ama madem Sabriyi kullanmayacaktik niye adamin sözlesmesini uzattik(1.250.000 $) Yektaya o kadar parayi bosunami bayildik,daha gecen sene 2 mi 2,5 milyonmu Y.Gökoglana ödedik onu kullanmayacaksak onu niye aldik,E.Baytar gecen sene cokmu kötüydüde hic kadroda düsünülmüyor,Ceyhun,Serkan hicmi kullanilmayacak bu takimda,E.Colak bu takimda süre alamayacak kadarmi kötü bir futbolcu....vs

Iki tarafin istegiyle olmus olsa ne bileyim kulübü problem cikarsa gidecek paraya bende acimam ama kac aydir bu hamit olayi bitmedi,bitirilemedi,belkide adam denildigi gibi fenerle ön anlasma falan yaptida bize onun icin ayak diretiyor,bence suyun öteki tarafinin yaptigi transferlerden ziyade kendi önümüze bakalim,hamit olmayacakmis gibi baska alternatifleri hayata gecirelim benim demek istedigim o,yoksa hamitin kalitesi hakkinda tek laf söylemem,ama birseyde olmuyorsa olmuyordur,onuda kabul etmek gerekir...

Haklısın Sabri'ye verilen para yazık. Oynadığı her maç takımı yakacak pas trafiğini bozacak yine.

Yekta sadece alternatif olabilir. Asla ilk 11'e yazmam.

Engin Baytar belki 11 oynayabilir ama nerde? Kanatta çok verimli değil. Skora katkısı az. Daha skorer kanatlarımız olmalı.

Yiğit Gökoğlan'a verilen para yazık günah.

Emre Çolak da bence kötü futbolcu. Asla 11 olmamalı.

Hamit kendisi açıklamıştı evet Galatasaray ile anlaştık diye sonra ne oldu da anlaşılmadı. Eğer Hamit parayı arttırdıysa çıksın yönetim söylesin daha da Hamit ile ilgiyi kessinler. Hala ilgileniyoruz diyorlar.

Başka alternatif yok işte. 1 tane yerli kaliteli oyuncu almalıyız. O zaman 5. türk Engin ile idare edilir. Yabancı kontenjanı elimizi kolumuzu bağlıyor. Zorunluluktan Hakan Balta kadroya ilk yazılan isimlerden biri oluyor.

Kötü olur... Biz almamiz lazim.

not: Transfer Nöbetine giremiyorum, ihrac almisim :(

Yıllık ücreti 4m avro da olsa alınmalı.Hamit Altıntop ayarında yerli oyuncu alma fırsatı bi kere gelir ayağına.Yiğit Gökoğlan gibi ne olduğu belirsiz adamlara milyon avroları saçıp Amrabat'a 7.5m avro teklif ederken Hamit'e verilen para sorun olmamalı.

Türk kanat alacaksak Sercan Saraer de alınabilir. daha da iyi olur. Fener alsın Hamit'i 20 milyon euro'ya.

Ne olursa olsun Hamit'i almalıyız, fener e giderse kötü olur...

Real Madrid gibi takımdan yerli oyuncu alacağız ama hala 3-5 kuruşun bıdıbıdısını yapıyoruz. 40 bin kombine satılmış, şampiyon olmuşuz, şampiyonlar ligi gelirleri var. Bu kadarda mıymıntılık fazla olmaya başladı.

Hamit'i çok istiyordum hala da istiyorum. Ama şu anda yaptığı Fener'e de Galatasaray'a ayıptır. Resmen iki tarafın rekabetini kullanarak fiyat yükseltmeye gidiyor.

Fener ve Galatasaray tek başına ilgilense maks 2.5 alacak adam, 4'lerde geziyor bunu kullanarak.

Kendisi değil de menajeri yapıyordur büyük ihtimalle bunları ama yine de hoş değil.

30 yaşında adam sonuçta kendine göre doğru seçimi yapacaktır. Bekleyip göreceğiz.

Evet Katılıyorum %100... Hamit İyi Futbolcu Olabilir Buna Sözüm Yok... Ancak Bu Kadar Ücret İstemesi Doğru Değil... Bir Fenerbahçeli Olarak Söylemek Gerekirse Tamam Türk Olması Avantaj Ama Hamit'e 4 Milyon Euro Vereceksem Yıllık Diğer Yerli Futbolcularda Zam İsterse N'olacak...

Gitsin zaaten 2 aydir isinamiyorum Hamit´e.

Fener bütün yerlileri toplasin,ama yinede ezip geceriz.Bu isler "kimde en fazla yerli oyuncu var" oyunlarina benzemez.

Mesela defanslari full yerli.Biz 3 senedir neler cektik "Milli takimin" defansiyla ki Servet,Zan,Hakan ve Sabri gibi oyuncular Egemen,Bekir,Kesimal,Orhan Sam,HAK ve Gökhan Gönül´den cok daha iyi oyunculardir bence.

Orta sahada iki önlibero.Topal´in oyuna verdigi katki zaaten 0.Top kapma,top calmak ve mücadele etmek.Baroni Topal´a göre daha teknik olsada o da öyle pasör biri degil.Gol atmayi sevdiginden cogu zaman önde bekler ve sert ve isabetli sutlariyla gol atar.Türkler bundari görüp iyi oyuncu derler Baroni hakkinda.

Alex´siz Fenerbahce zaaten Besiktas´dan daha kötü bir takim,kim oynarsa oynadin Alex´in yerine.Ve Alex gecen sene baya düsüsdeydi,adam yaslandi.Bu seneyi nasil kaldirir bilmem.

Fener cok oyuncu alir,isimli oyuncu alir ama sisteme uygun mu,aradiklari oyuncu mu vs.. bundara bakmaz.Yeterki GS almasin.

Eger Melo gelirse zaaten takimin yüzde 80´i bitmis sayilir.Sag kanada bi oyuncu ve Elmander´in yanina bi transfer.

Muslera,Eboue,Ujfa,Semih,Hakan,Melo,Selcuk ile kurulmus defans bölgemis zaaten müthis uyum.

Engin,Melo,Selcuk,Elmander ve Eboue ile kurulmus ofans bölgemiz uyumlu ama yazdigim gibi 2 oyuncu lazim biri sag acik digeri forvet.

Benim sorunum Fenev felan degil.Ben bi Galatasaray´li olarak Sampiyonlar Liginde güzel maclar,puanlar istiyorum.Sikeli Züper Düper Ligi kim takiyor ki allah askina.

Bu saatten sonra Hamit olayı göstereceği verimden çok prestij olayıdır Galatasaray yönetimi için.

Yönetimin üstün becerisi.Herşey yolunda beyler bi sorun yok rahat olun.(!)

Gerçek mi bu resim?

600277_390486291013039_1644982387_n.jpg

Tüm gazeteler Fenerbahçe ile anlaştı diyor.

Eğer olur da alırsak son yılların en büyük kapağı olur.

Ama tabi ki alamayız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt