kadın basketbol gereksizliği - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kadın basketbol gereksizliği

Kadin basketbolundan zerre haz almiyorum ama kesinlikle kapatilmamali. Ayrica her begenmedigin spor bransi kapatilmali mi?

Konu neden buraya geldi bilmiyorum ama belliki bir kupa finali veya bir derbi veya bir playoff musabakasi kaybedilmis. Boyle bir tahminim var.

Galatasaray bir futbol klubu degildir. Bir spor klubudur.

Çok takip ediyorum dersem yalan olur ama mutlaka kalmalı.
Herşeyi maddi başarıya endeksli gören günümüz insanı söylemi olmuş. Toplumun her bireyi spora katılmalı. Türkiyede kadınların işi Avrupa ülkelerinden çok daha zor zaten.
Yanılmıyorsam beni düzeltin bir zahmet. Kadın ve erkek başkentinde uluslararası başarıyı futboldan daha iyi ve düzenli olarak yakaladı Türk takımları değilmi? Şu an final fourda fb ve efes var bildiğim mesela

Dunyada futboldan sonra en populer spor basketbol.

Sen spor kulubuyum diyosan bu 2. En populer sporu kadin erkek desteklemen lazim. Para bulamamak vs yonetim beceriksizligi ve tabi ulkenin durumu.

Ali koç bile futbola, basketbola sponsor bulamadi kocbahce yapti tum kulubu.

3 buyuk kulubun buyuk borçları amator branslardan degil, futboldan kaynaklidir.

Ayrica kadin basketbol GS da erkek profesyonel futboldan sonra en basarili branstir. Hatta Avrupada en buyuk kupayi aldigimiz, ustelik fb ye cakarak aldigimiz branstir.

Sen kisisel olarak hoslanma seyretme. Ama GS spor kulubu perspektifi senin sandigin, algilayabildigin kadar dar olmaz, olamaz.

Üst Alt