Platini’den Federasyona Ağır Tehditlerle Dolu Mektup - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Platini’den Federasyona Ağır Tehditlerle Dolu Mektup

Cevap: Platini’den Federasyona Ağır Tehditlerle Dolu Mektup

Beşiktaş ve Bursa'nın cezasından sonra tekrar yeni bir bildirim olacaktır heralde

ama bu yinede şikebahçeyi bağlamaz ki.eses ve karabükü bağlar.fener zaten yollandı.bugün esesi yollayacak tff sora fener için mi geri dönecek bu seferde bildirim..çocuk oyuncağı mı bu yahu...bi çırpıda ben bunların hiçbirini istemiyorum der heralde....yada feneri bugüne sakladılar.bakın bu olabilir mantıklı geldi.hepsi aynı gün açıklanmamış olabilir.

direkt olarak tff'nin yani Türkiye futbolunun patronunun yaptığı icraatlardan tüm kulüpler sorumlu oluyo beyler Galatasarayın günahının olup olmamasıyla alakası yok durumun... Şimdi ben iyice korkmaya başladım tff başkanlığında oturan zat 5 yıl avrupaya gitmesek ne olur diyen bi adam, muhtelemelen bugün hükümetle temas kurup fikir alır, herşey hükümetin tavrında bitecek, tff kendi başına bu mektuptaki maddelere aykırı bişey yapamaz, mutlaka destek alması lazım, eğer ki destek alamazsada uefanın dediklerini tıpış tıpış yapar tff

Kesin bilgi olarak söyleyeyim, bugün bildiri olacak. Bursaspor'un durumuna çok canim sıkıldı ama, bir çözüm bulunur umarım

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk

direkt olarak tff'nin yani Türkiye futbolunun patronunun yaptığı icraatlardan tüm kulüpler sorumlu oluyo beyler Galatasarayın günahının olup olmamasıyla alakası yok durumun... Şimdi ben iyice korkmaya başladım tff başkanlığında oturan zat 5 yıl avrupaya gitmesek ne olur diyen bi adam, muhtelemelen bugün hükümetle temas kurup fikir alır, herşey hükümetin tavrında bitecek, tff kendi başına bu mektuptaki maddelere aykırı bişey yapamaz, mutlaka destek alması lazım, eğer ki destek alamazsada uefanın dediklerini tıpış tıpış yapar tff

eğer milli takımada ceza veririz derse UEFA o zaman hükümet bu işe karşı çıkar,ama kulüpler bazında ceza olursa sadece,başbakanın yaptığı açıklama dahilinde söylüyorum ki hep beraber misak-i milli sınırlarımızda takılırız.

eğer milli takımada ceza veririz derse UEFA o zaman hükümet bu işe karşı çıkar,ama kulüpler bazında ceza olursa sadece,başbakanın yaptığı açıklama dahilinde söylüyorum ki hep beraber misak-i milli sınırlarımızda takılırız.

valla bildiğim kadarıyla tüm kulüplere ceza verilince mevzuat gereği milli takımlarda ceza alıyo ama emin değilim, inş dediğin gibi olur...

federasyonun kendisini ele almışlar uefa bunu bilmiyormu ki. Ayrıca hükümetin tavrını iplemez uefa bence

Fenerlilerde cidden kafa yok.Şimdiye kadar cezalarını alsalarda çok rahat olacaklardı, en fazla da bu yılı kaybederlerdi, şimdi 3-5 yılı kaybetme ihtimalleri var.

Bence Demirören liste bile vermeyecek Uefa´ya. Cidden korkuyorum. Hersey beklenir artik bundan

Allah belanı versin Yıldırım Demirören Fenerbahçeni kurtarmak için , tüm takımlarımızı ve Milli takıma ceza aldıracaksın.Senin Allah belanı versin ve sana bu cesur kararları aldıran zihniyetin.Hele bir Avrupa yolumuz kapansın olacakları görün , Türk futbolu bu güne kadar görmediği kaosu yaşayacak.Futbol tam anlamıyla bitecek.Kan bile akabilir.

Yalnız şaka değil korkuyorum lan.

5 yıl avrupaya gidememek demek ülke futbolunu 25 yıl geriye götürmek demek.Biz İngiltere miyiz de bu dönemi planlı bir şekilde geçirip geri dönelim?

5 yıl sonra San Marino seviyesinden başlıcaz yine her turnuvaya.

Yalnız şaka değil korkuyorum lan.

5 yıl avrupaya gidememek demek ülke futbolunu 25 yıl geriye götürmek demek.Biz İngiltere miyiz de bu dönemi planlı bir şekilde geçirip geri dönelim?

5 yıl sonra San Marino seviyesinden başlıcaz yine her turnuvaya.

aynen, biz hem ingiltere değiliz onlardaki futbol kültürünün bizde 10 da 1'i yok, artı herşeyden önemlisi ozamanki futbol ile bugünkü futbol arasında dağlar kadar fark var, eğer ki 5 yıl falan gitmezsek 10 sene ŞL'ye zor katılırız 3. ön elemede verirler ayarı

Yildirim Demiroren diyip durmayin beyler, bu adam KUKLA...

Bu isin arkasinda RTE var.. Suclu o..

Üst Alt