Puma 2024/25 Formaları Sızdı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Puma 2024/25 Formaları Sızdı

Ben her sene birebir klasik parçalı çıksın isteyenlerden değilim. Birinci formamızın bir sene çok klasik parçalı, bir sene alternatif dizaynlı parçalı (ama yine parçalı) olarak gitmesi bence ideal. Her sene birbirinin aynısı klasik parçalı çıkarsa satışlar da düşük olur ve biraz da sıkıcı olur çünkü. Ama klasik parçalı geleneği de korunmalı. O yüzden bir sene parçalının en klasik hali (sadece farklı yılı belli edecek çok çok ufak detaylar olabilir), ertesi sene daha radikal detayları olan, farklı hava getiren parçalı şeklinde gitmesi kimseyi rahatsız etmemeli. Böylelikle klasik sevenler 2 senede bir klasik parçalısına kavuşur ama diğer senelerde de, klasik saplantısı olmayan parçalı severleri heyecanlandıracak, koleksiyonlara eklenecek ve "acaba nasıl olacak" meraklandığımız ve eğer iyi tasarımlar ortaya çıkarsa (ve başarı da gelirse) muhtemelen çok da satılacak bir parçalımız olur.

O yüzden de siyah detaylı parçalıyı açıkçası temelde beğendim. Yani parçalı dizaynına katılabilecek enteresan bir detay arada siyah şerit olayı. Sadece o siyah yaka detayını neden steteskop gibi yarıda kesmişler onu anlamadım. Madem siyah yaka detayı yapacaksınız tam yapın, arkaya kadar siyah dolaşsın, yaka komple siyah olsun. Belki biraz daha ince olabilir aradaki siyah şerit ayrıca ama çok da detaya girmek istemiyorum. Zaten henüz kesin bir forma dizaynı değil.

Pumaaa, bu nee? Uleyn.

Bari siyah detay sadece yaka ile sınırlı kalsa idi, o çizgi olmasın lütfen. Çok çok kötü yahu.

Bu iyi değil kötü de değil ama farklı yani nike da beyaz gri forma yapıyodu ama dümdüzdü detay yoktu bu detaylı ve güzel
"İyi" çok göreceli bir şey o yüzden hep en sade ve şık modeller seçilir. Cesur modeller zamanında denendi satışlar hep düşük kaldı. Bu her alanda böyle.

Klasik parçalı yanına şu tip sade alternatifler benim hoşuma gidiyor. Sade olmasının şartı kumaşı ve kalıp kalitesi tabii ki. 2010'da İngiltereden aldığım Liverpool forması şimdikilerin hepsinden daha kaliteli.

2024-03-12.jpg

Puma ne yapmak, nereye varmak istemektedir?

images

Üst Alt