SL 20/21 H:7 | Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 2 Kasım - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sagbekin ortsaha oynadigi,ortsahanin helva oldugu ve 4 forvetle maca baslandigi,bi de uzerine 10 kisi kalan takimdan bisey beklenmezdi de, fb 25 küsür sut cektigi icin penalti almaya hak kazandi

Antalya-Erzurum-Ankaragücü-Kayseri-Gençlerbirliği-Malatya-Trabzon-Denizli ligin en kötü takımları an itibariyle bunlar ile oynayıp puan kaybeden olursa şampiyonluktan 1 adım uzaklaşır. Bu maçları önemsemiyorum hatta izlemiyorum bile yenerler bir şekilde yenemezlerser bana piyango olur.

Biz bu kötürüm ekiplerden Erzurum-AGücü ile oynadık henüz ve fire vermedik. FB, Alanya-Başakşehir-Kasımpaşa-Gaziantep ile oynasın sonra konuşalım mesela haftaya Konya maçında net puan kaybı benim bu yazımı hatırlarsınız.

FB'yi şampiyon ilan edenlere takılmayın biz neler gördük hatırlayın, FB son yıllarda kötü diye şimdiki sonuçları telaşa sebep oldu ama yıllarca FB böyleydi. Alex'li vs en iyi kadroları bile son maç son haftalarda defalarca puan kaybetti yine kaybedecekler. 2 maç kaybetsinler dağılacaklar çünkü pamuk ipliğine bağlılar, sakin kalın.
haklısın.3 tane şampluğu son hafta kaybettiklerini unutmuş gibiyiz...

bahattin simsek bu mactaki performansiyla basak macina verilmisti. %100 eyyam, %100 hainlik kokan bir penaltiyla kazanmislardi.

Üst Alt