SL 23/24 H:19 | İstanbulspor 1-5 Fenerbahçe | MS | 7 Ocak - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:19 | İstanbulspor 1-5 Fenerbahçe | MS | 7 Ocak

Bi istatistik vardı. Bize karşı oynayan takımlar bir hafta sonra şu kadar puan kaybetmiş ama fenere karşı oynayan takımlar bir hafta sonra şu kadar kazanmış

Bu istatistik bu forumda bi yerde yazıyordu. Onu nerde bulabilirim

İlk yarı bittiği zaman bize karşı oynayan rakip takımların toplam koşu mesafesi, fenere karşı koşu mesafesi ortaya konmalı artık gerçekten. Sonuç olarak her takım bir defa herkesle oynamış olacak. Ortaya çıkacak tabloyu gerçekten merak ediyorum.

MAR-LX1M cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu tiyatronun aynisi gecen sene yine oynanmisti

Ekli dosyayı görüntüle 230020

Ekli dosyayı görüntüle 230021

jetmir 47de 2-1 yapiyor sonra ödleri hemen 1 gol daha yiyorlar
gerisini söylemeye gerek yok
evt, kadıköydede zıplatmışlardı demi fenevi zurhanım.

şaka gibi
istanbulspor bu maçta 16 şut çekmiş 9'u isabetli yüzde 46 ile 410 isabetli pas yapmış sanki adamlar bana tiki taka barcelona.

Hatır şikesi yaptılar demiyorum bundan sonra böyle ofansif oynayabilirler o zaman hak veririm ama bundan sonraki maçlarında kapanarak oynarlarsa iş değişir o zaman

olm ben ikinci golu daha yeni gördüm

hayatimda gördügüm en sacma gollerden biri olabilir bu

ayni golü biz atmis olsaydik herkes sike diye ayaga kalkmisti simdi

Fener macinda yedek olan Simon Deli bugün Adana deplasmaninda ilk 11 basliyor ve 5'li savunmayla oynuyorlar gördügüm kadariyla. Fener'e karsi 4'lü defans ve geriden pasla cikma ile oynayanlar ne hikmetse 3 gün sonra daha zayif bir rakibe karsi daha defansif kadro tercih ediyor.

Üst Alt