⚽ SL 23/24 H:35 | Galatasaray 6-1 Sivasspor | MS | 5 Mayıs - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Böyle kapalı-pasif savunma yapan takımlara karşı beklerin hücumda efektif olmaları daha bir önem kazanır. Bekler çizgiye inip olabildiğince ceza alanı ön çizgisi civarında konuşlanmış adamlara yerden pas çıkarmalı ve devamında belki ekstra bir pasla kendini boşa çıkarmış adama şut fırsatı hazırlanmaya çalışılmalı. Bu işleri iyi yapacak oyuncularımız da var...

Ezbere ceza sahasına top şişirmek, bu tip takımların işini en kolaylaştıran atak şeklidir. Okan Hoca bunları detaylı şekilde işliyordur zaten. Sol kanat oyuncumuz saçma tercihlerle ille sihirbazlık yapmaya veya feyki yemeyen rakip oyuncunun içinden geçmeye filan çalışmazsa, özellikle Köhn' den ciddi katkı bekliyorum...

Skor olarak öne geçemediğimiz her dakika oyunu soğutup bize zorluk çıkarmaya çalışacaklardır. Fizikli bir takım Sivas. Skoru erkenden alamazsak oyundan düşeceklerini de sanmıyorum. Hakemlerin yönetimleri de malum. Umarım takım gerekeni erkenden yapar.
bunları son 8 - 9 haftadır sıkılmadan söylüyorum.

erken gol(ler) - ikinci yarıda 65 e kadar 3ü bulup maç bitirme. Böyle olunca hakemde dumur oluyor , karşı tarafta kırılıyor.

Mlera
Kaan Davinson Nelsson Köhn
Torreira Demirbay
Ziyech Mertens Barış
Icardi

Hamleler --> Berkan, Aurier, Abdülkerim, Zaha, Kerem

Üst Alt