STSL 13/14 H:22 | Galatasaray 1-0 Beşiktaş | M.S | 22 Şubat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:22 | Galatasaray 1-0 Beşiktaş | M.S | 22 Şubat

Bazi oyunculari deplasmanlarda oynatmama fikri bende. Baska da bir cözüm gelmiyor aklima.

Drogba gibi, Selcuk gibi, hatta bazen Sneijder gibi. Bu oyuncular deplasmanlarda yok. Yok yani. Her maci izleyin.

Sneijder´in yerine Hajrovic´i koy, Selcuk´un yerine Emre´yi koy, Gündogan´i koy. Ne bileyim, bi degisiklik yap yani deplasmanlarda.

Umut Bulut bir deplasman forvetidir mesela. Faydasi olacaksa deplasmanda olur. Orda kosan adama ihtiyac var zaten.

Koyuyorsun Drogba´yi, dalga gecer gibi yürüyor, siritiyor

Yiyeyim o zaman onlarin futbolculugunu. O zaman sözlesme yaparken Sadece arenadaki maclar icin anlasalim, böylece ücretlerini de düsürürüz. Suc bizde, iki arena galibiyetiyle elimizde iyi bi takim var saniyoruz. Halbuki elindeki malin ne kadar mundar oldugu deplasmandaki maclarda gün gibi ortaya cikiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Deplasmanda biraz daha mücadeleye dayanan kadro tercihi doğru olur kora kor mücadeleye girmek gerekiyor. Antalya maçında ilk 30 dakikadan sonra resmen takım döküldü. Daha öncede söyledim stoperden çok forvet almamız gerektiğini çünkü geriden geliyoruz.

Yalniz ben artik Drogba'yi Chelsea maclari dahil, sahada Galatasaray formasiyla görmek istemiyorum. Dün iyice nefret ettirdi kendisinden. Lakayit tavirlari, vurdum duymazligi, kafasina göre takilmasi, cidden biktirdi. Mancini'nin yerinde olsam iki Chelsea macinda da oynatmam. Görsün o zaman pasamiz, dünyanin kac bucak oldugunu.

Yiyeyim o zaman onlarin futbolculugunu. O zaman sözlesme yaparken Sadece arenadaki maclar icin anlasalim, böylece ücretlerini de düsürürüz. Suc bizde, iki arena galibiyetiyle elimizde iyi bi takim var saniyoruz. Halbuki elindeki malin ne kadar mundar oldugu deplasmandaki maclarda gün gibi ortaya cikiyor.

Motivasyon farki var, kaliteyle alakasi yok. Takimin kalitesini Arena´da görüyoruz.

Takimin karakteri ile alakali bir sorun var deplasmanlarda. Evet sacma birsey 2 farkli kadro ancak bazi degisiklikler sart.

Deplasmanlarda kaliteyi biraz düsür, ama daha istekli, dinamik bir 11 olustur.

Yoksa bu karaktersizlikle cok puan kaybederiz daha disarda.

Herkes Ceyhun´a geciriyor da, Selcuk nerde, Drogba nerde, Sneijder nerde arkadas?

Kadro kalitesi ve tecrübesi, yıldız oyuncu farkı, ev sahibi avantajı, teknik direktör kalitesini falan düşününce maçın 10-0 falan bitmesi gerekiyor resmen strese girmeye gerek yok.

--------Muslera--------------

Eboue--Semih--Hakan-----Telles

------Veysel---Melo

--İzzet---Wesley------Emreç

-------Burak------------

bu da güzel olur aslında

Motivasyon farki var, kaliteyle alakasi yok. Takimin kalitesini Arena´da görüyoruz.

Takimin karakteri ile alakali bir sorun var deplasmanlarda. Evet sacma birsey 2 farkli kadro ancak bazi degisiklikler sart.

Deplasmanlarda kaliteyi biraz düsür, ama daha istekli, dinamik bir 11 olustur.

Yoksa bu karaktersizlikle cok puan kaybederiz daha disarda.

Herkes Ceyhun´a geciriyor da, Selcuk nerde, Drogba nerde, Sneijder nerde arkadas?

Bende tam tersini düsünüyorum. Kalitesiz olan takimimiz, arenada olusan atmosfer ve motivasyonla kalitesizligini kapatiyor. Ama gel gör ki deplasmanda o atmosfer olmadigi icin rezil rüsva oluyoruz. Antalya dünkü macta bi ara bizle dalga gecti 2-3 dk boyunca topu bize vermediler. Ben ekran basinda utandim, sahadakiler utanmadilar. Ne de olsa eurolar cebe giriyor...

Muslera

Eboue - Semih - Balta - Telles

Ceyhun

Selçuk - Melo

Sneijder

Burak - Drogba

Hoca böyle çıkar bir aksilik olmazsa.

Dün zaten defansta bir kimya bozuklugu vardi. Olmadi o tandem.

Mac basladi, bitene kadar adam kacirdik araya. Araya atilan paslarla kac defa tehlike yarattilar sayamadim.

Chedjou Hakan ikilisi fena degildi mesela. Ben Semih´in Mancini sistemine uydugunu düsünmüyorum.

Dün Semih ve Burdisso gibi 2 dengesiz oynadi, Sabri´yi de sayalim, takimin dengesi alt üst oldu.

Chedjou ve Hakan dengeli, ayaklarina hakim oyuncular en azindan. Defansi da daha iyi yapiyorlar birlikte.

Kafayi asagi gömüp sallana sallana kosmakla stoper olunmuyor.

6 puan fark icin bunu söylemiyoruz. 6 Puan hic birsey. Lakin fener deplasmanda 10 puan kaybetsin, biz 15 puan kaybederiz. Cok net. O kadar vahim deplasmandaki durumumuz.

O kadar vahim bir durum yoktu.Takım yine gayet güzel bir başlangıç yaptı.O abidik kubidik gol olmasa çok rahat götüreceğimiz bir deplasmandı.Kızabileceğimiz bir nokta var,o da 2. yarı 30-40 dakika çok isteksiz oynamaları.Olur böyle şeyler.Önümüzde Beşiktaş ve Chelsea maçları var.Beşiktaş'ı dert etmiyorum ama Chelsea'den de istediğimiz neticeyi alırsak.Yine havaya gireriz.Yürür gideriz.Her maç böyle dandik olmaz.

O kadar vahim bir durum yoktu.Takım yine gayet güzel bir başlangıç yaptı.O abidik kubidik gol olmasa çok rahat götüreceğimiz bir deplasmandı.Kızabileceğimiz bir nokta var,o da 2. yarı 30-40 dakika çok isteksiz oynamaları.Olur böyle şeyler.Önümüzde Beşiktaş ve Chelsea maçları var.Beşiktaş'ı dert etmiyorum ama Chelsea den de istediğimiz neticeyi alırsak.Yine havaya gireriz.Yürür gideriz.Her maç böyle dandik olmaz.

Evet yürürüz ta ki rize deplasmanina kadar, orda da iyice bi rezil oluruz, sonra yine ahlar vahlar. O zamani beklemeye gerek yok, bunlari simdiden dile getirmek gerek. Görünen köy kilavuz istemez.

geçen senede bunlar bizim maça kadar galibiyet serisi yapmıştı bi koymuştuk dağılmışlardı yine aynısı olur..

Evet yürürüz ta ki rize deplasmanina kadar, orda da iyice bi rezil oluruz, sonra yine ahlar vahlar. O zamani beklemeye gerek yok, bunlari simdiden dile getirmek gerek. Görünen köy kilavuz istemez.

Her deplasman böyle dandik olacak değil.Başlangıçta ki iyi oyundan dolayı ümitliyim ben.Siz de biraz ümitli olun.

Her deplasman böyle dandik olacak değil.Başlangıçta ki iyi oyundan dolayı ümitliyim ben.Siz de biraz ümitli olun.

Koca sezonda 3 deplasman galibiyetimiz var, bunlarin 2'si de evinde gelene gidene yenilen kayseri takimlari. Nasil ümitli olalim?

Bence biz bu sezon en fazla 1 bilemedin 2 deplasman galibiyeti daha aliriz.

Koca sezonda 3 deplasman galibiyetimiz var, bunlarin 2'si de evinde gelene gidene yenilen kayseri takimlari. Nasil ümitli olalim?

Bence biz bu sezon en fazla 1 bilemedin 2 deplasman galibiyeti daha aliriz.

Maç başında ki oyundan dolayı diyorum.Maçı koparmak içten bile değildi.Her deplasmanda böyle sakarlık olmaz diyorum.Neyse ben bu deplasmanın bir kaza olduğunu düşündüğüm için bunu diyorum.Umarım haklı çıkarım ne diyim :)

koca sezonda üc deplasman galibiyetimiz olmasina ragmen hala sampiyonluk icin hersey kendi elimizde!

arkadasinda dedigi gibi aglamaya gerek yok...

Üst Alt