STSL 13/14 H:4 | Kasımpaşa 2-3 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 16 Eylül - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:4 | Kasımpaşa 2-3 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 16 Eylül

bariz hakem hatasıyla alınan 3 puan, özetini izledim maçın kasımpaşa 2-1 galipken çok basit golleri kaçırmış şikecilerin attığı son golde faül var.... balderesi devam ediyor ama sezon sonuna doğru bal sirkeye dönüyor şikeciler adına.... :DD:DD:DD

eğer biz bu kasımpaşa ile son dakikaya 2-2 beraberlikle girseydik bu deplasman zor deyip gol atmaya çalışmazdık artık lig geçen seneki lig değil puan kaybına tahamül yok bundan sonra seri galibiyetler almak lazım

fb'nin max hali bu,cünkü sezon sonlarına doğru bu kadar koşacaklarını sanmıyorum.Daha dogrusu fb düz ama cok kosan bir takım..

11.Hafta bunları yenersek,her sekil Şampiyonuz..

Rahat olun, Ersunun takimlari en gec 11-12.haftadan sonra düsüse gecer. Simdi hepsi it gibi kosuyor Fener ve besiktas'ta ama tüm sezon nah kosarlar bu kadar. Hem ben su kosu mesafesine takilanlara acayip gicik oluyorum. Besiktas iyi gidiyor evet ama iki oyuncu sakatlansin ilk 11'den sonra görürüm ben onlari. Fener nereye kadar balla gidecek. Adamlarda sonradan oyuna girecek yerli forvet yok mesela. Ben rahatim. Biz yeterki artik kendi düzenimizi bulalim,gerisi fasafiso, alayini geceriz.

hediye 3 puan hemde zor deplasmandan.. sadece gülüyorum söyle maclara, sonrada biz temiziz falan derler. kamil abitoglu maclara SIKINTI olmasin diye verilen bir hakemdir..

Üst Alt