Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 646 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig'de Diğer Maçlar

Hatay kalır gibi malesef rize kasmaz ki hocaları da eski Hatayın hocası ilhan palut ts kasmazsa Konya ciddiye alırsa ankaragücü düşer

Gaziantep son hafta pendikten 1 puan alması yetiyor, Konya'da öyle. Ankaragücü ise en zor durumda. Son hafta Trabzon'a gidiyorlar ve emreyi küme düşürmek isterler. Hatay ise son hafta evinde Rize ile yapıyor. Rize'nin hocası ise hatayli İlhan paluttur. Bunun yanında İlhan palut, emre belezoglu hakkında bir açıklama yaptığı içinde Konya'daki görevinden olmuştu. Emre için karma devreye girmiş ve küme düşmesi çok muhtemel.

Gaziantep son hafta pendikten 1 puan alması yetiyor, Konya'da öyle. Ankaragücü ise en zor durumda. Son hafta Trabzon'a gidiyorlar ve emreyi küme düşürmek isterler. Hatay ise son hafta evinde Rize ile yapıyor. Rize'nin hocası ise hatayli İlhan paluttur. Bunun yanında İlhan palut, emre belezoglu hakkında bir açıklama yaptığı içinde Konya'daki görevinden olmuştu. Emre için karma devreye girmiş ve küme düşmesi çok muhtemel.
Ben Emre'yi unutmuştum harbiden yaşanabilir.

Geçen hafta hataya yenildiler, bu haftada pendiki yenemediler. Bunların yanında yazdığım faktörlerde var. İşleri çok zor artık.
Trabzon taraftarının yorumlara biraz baktım çoğunluğu Emre'ye rağmen Ankaragücü kalsın istiyor muhtemelen kupa sonrası rotasyon yaparlar yorumları gördükten sonra fikrim değişti Hatayspor ya da Konyaspor ikisinden biri düşer gibi gözüküyor.

Üst Alt