# Taylan Antalyalı - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Taylan'ı geçen sezon, bir maçını bile olsa kaç kişi izledi acaba forumda? Muhtemelen oynadığı ilk maçtan sonra herkes şiddetle eleştirmeye başlayacak. Klasik Gsc.
Yooo oynasın kötü oynasın selçuk un vasat oynamasına söverim ona sövmem. İletişim çağındayız Taylan ın yetenekli bir futbolcu olduğu yada topçu mopçu olmadığı çok bilinmeyenli denklem değil. Hoca muhtemelen kendi aldırmadı yönetimden biri ona sormadan alternatif olsun diye transfer etti diye önyargılı bu genç adama. Forumun yüzde 95 inin itirazı buna bitik selçuku alıp bir yerine monte et modunda herkes yüzde 100 haklı olarak

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yooo oynasın kötü oynasın selçuk un vasat oynamasına söverim ona sövmem. İletişim çağındayız Taylan ın yetenekli bir futbolcu olduğu yada topçu mopçu olmadığı çok bilinmeyenli denklem değil. Hoca muhtemelen kendi aldırmadı yönetimden biri ona sormadan alternatif olsun diye transfer etti diye önyargılı bu genç adama. Forumun yüzde 95 inin itirazı buna bitik selçuku alıp bir yerine monte et modunda herkes yüzde 100 haklı olarak

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Veya yetersiz olduğu için kadroya giremiyor. Bardağa dolu tarafından bakacak olursak. Bunca zamandır Ahmet Çalık da oynamıyor mesela. Taylan'la aralarında 10 yaş yok, bir yaş büyük sadece. Forumda bir kişinin bile Ahmet şans bulsun, genç oyuncu dediğini görmedim. Özellikle de Marcao'nun formsuz olduğu dönemde. Çoğu kişi bir maçını bile izlemeden, sırf Hoca'yı eleştirmek için ezbere yorum yapıyor. Genç, potansiyelli oyuncu formayı alırdı. Ozan Kabak örneğinde olduğu gibi.

adam yetersiz falan değil. geçen sene küme düşen takımda merkez orta saha olarak 6 gol 3 asist yapmış.
o performans dikkatini çekmiş transfer etmişler işte.

terim'den habersiz kimse de transfer edilemez ayrıca. yaptığı olay tamamen sözünü yememek taraftarı dinlemiyorum imajı vermek. yıllarıdır bilmiyoruz sanki nasıl biri olduğunu

adam yetersiz falan değil. geçen sene küme düşen takımda merkez orta saha olarak 6 gol 3 asist yapmış.
o performans dikkatini çekmiş transfer etmişler işte.

terim'den habersiz kimse de transfer edilemez ayrıca. yaptığı olay tamamen sözünü yememek taraftarı dinlemiyorum imajı vermek. yıllarıdır bilmiyoruz sanki nasıl biri olduğunu

Diagne de gol kralı olarak geldi bize?

kullanmayı bilene diagne de iyi santrafor. kullanmayı bilmeyen sürücünün eline ferrari versen ne olacak.

Bizzat oturup bir maçını izledin mi Taylan'ın? Hangi özellikleri iyi mesela? Selçuk'tan iyi olması kıstas değil bu arada. Ayrıca genç dediğimiz adam 25 yaşında. Selçuk 25 yaşındayken ligin en iyi orta sahasıydı.

Bizzat oturup bir maçını izledin mi Taylan'ın? Hangi özellikleri iyi mesela? Selçuk'tan iyi olması kıstas değil bu arada. Ayrıca genç dediğimiz adam 25 yaşında. Selçuk 25 yaşındayken ligin en iyi orta sahasıydı.

izledim. ligde dikkat çeken nadir yerlilerdendi. topu ileriye taşıyan merkez orta saha yok ömer bile kıymete binmiş bu yüzden. aha o işi yapar bu çocuk hiç bir şey yapamasa. ayrıca ben genç demiyorum gayet olgun bir oyuncu.

ve herkes selçuk'un pik hali olacak hali yok. sana yarayan özelliklerini al kadroda kullan. kendi transfer ettiğin adamı 1 dk bile oynatmamak ne demek. gsarayın parası deniz ya..

turk oyunculaga haksizlik ediyorum dedigi haftadan sonra taylanin tamamen kadro disi birakilmasi lemina ve seri'nin ilk 11de baslattigi macdir caykur rizespor maci
turkcemi seveyim anladiniz beni

Eğer taraftarımız ısrar etmeye devam ederse hiç bi zaman kadroya giremeyecek. Daha önce de söyledim Fatih hoca taraftar yönlendirmesiyle iş yapmaz. Şu an taylan oynarsa taraftara artı yazılır. Ancak fatih hoca bunu sevmez. Fatih hoca bulur, keşfeder, oynatır, parlatır. Hocadan başka hiç kimse futbolcudan anlamaz. Hocam tiksiniyorum senin bu huyundan.

Hoca taraftar ve medyaya atarlanacağım diye çocuğu yerin dibine soktu resmen, Bu sezonun Muğdat'ı da Taylan olacak seneye göndeririz.

Bizim takımda 2 top taşıyıp koşan devşirme ömer bile fark yaratıyor canla başla oynayacak her adama ihtiyacımız var.. Ruhsuz selçuk duracağına neden taylan durmuyor kulübede

Üst Alt