# Taylan Antalyalı - Sayfa 182 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Resmen gölde büyük payi vardi, arkasinda adami dahi görmeden yanlis yere yönelince herif gitti gol atti. Kac mac bunun yüzünden goller yedik hala arkasina yanina sagina soluna bakmiyor bu arkadas.

Mağlubiyetin en büyük nedeni. 2 adam başında olan fener topcusuna koşup kendi adamını boşa bıraktı. Amatör kümede yapılmaz bu hata.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Golde elbet hatası büyüktü ama yediğimiz 2 gole de bakarsan hep hırs ne yaptığını bilmemezlikten yiyoruz ..Başımızda adam gibi hoca olsa bunu öğretir topcusuna ..Sen futbolcuna koş oğlum bas oglumdan başka bir halt öğretmezsen böyle saçma sapan amatör goller yemeye devam edersin..
Bunu taylani savunmak için yazmıyorum leş gibi bu sene ama yediğimiz 2 golü de bilinçsiz hırs yüzünden yedik

Golde elbet hatası büyüktü ama yediğimiz 2 gole de bakarsan hep hırs ne yaptığını bilmemezlikten yiyoruz ..Başımızda adam gibi hoca olsa bunu öğretir topcusuna ..Sen futbolcuna koş oğlum bas oglumdan başka bir halt öğretmezsen böyle saçma sapan amatör goller yemeye devam edersin..
Bunu taylani savunmak için yazmıyorum leş gibi bu sene ama yediğimiz 2 golü de bilinçsiz hırs yüzünden yedik
ilk gol bence tam rezalet ama taylan 2. golde yaptıklarını daha önceden de yapıyordu üstat

o pozisyonda oynamak için savunma bilgisi zayıf. ya yanlış adama basıyor ya da kameranın kadrajına dahi giremiyor.

geçen sene ceza sahası önüne seken toplarda olması gereken yerde olmadığı için yediğimiz goller vardı. şimdi de yanlış yere koşu yaptı

O kahve harwketiniz gecen sene devre arasi irfancan olayinizin icine ben..Ondan sonra hoca kesti takimdan sen yuvarlanarak dibe gittin..Ogulcan 1.2 milyon gecirip kayiplara karisti..Kahve yaptiginiz irfan maci aldi bizim stadda ...

Üst Alt