# Taylan Antalyalı - Sayfa 190 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
taylan - berkan - cisaldao üclüsünün sahada yaptigini melo zamaninda tek basina yapiyordu

fernando da taylan - berkan ediyordu mesela

yeni dönemin bam üclüsünü bulduk bence

en büyük sikinti malesef burada

orta sahan iyise her maci domine edersin her zaman

sen gssin kardesim böyle vasat adamlara senin takiminda yer yok

Gittikçe Selçuk un kötü haline doğru değişim gösteriyor, ki ondan daha da kötü olabilir karar veremedim mevki mi yanlış oyuncu mu yanlış...

fb nin kimsenin beğenmediği crespo yu bugün biraz izledim Taylani 3 e katlar.
Vasatta olsa orijinal defansif orta saha alın diye diye tüy bitti dilimde etkisini görüyoruz sıradan bir topçu bile Taylan dan iyi.
Yediğimiz golde kaleye yönelmek yerine topun atilabilecegi adamı markajlasa adam kolay gol yapamazdı bu kadar.defansif zekası çok düşük

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

geçen senenin son düzlüğünde sanırım bir sakatlık geçirmişti. ondan beri aynı değil
3-1'lik bjk maçında istisnai bir performansı vardı ama onun haricinde ciddi düşüş içindeydi.
hatta denizli karşısında yediğimiz golde payı vardı ki gol averajı başımızı yaktı. ligin son maçında da y.malatya karşısında berbattı

bu sene o sezonun sonunda nerede bıraktıysa oradan devam ediyor.

fb nin kimsenin beğenmediği crespo yu bugün biraz izledim Taylani 3 e katlar.
Vasatta olsa orijinal defansif orta saha alın diye diye tüy bitti dilimde etkisini görüyoruz sıradan bir topçu bile Taylan dan iyi.
Yediğimiz golde kaleye yönelmek yerine topun atilabilecegi adamı markajlasa adam kolay gol yapamazdı bu kadar.defansif zekası çok düşük

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Tek benim.dikkatimi cekti sanmistim.. taylan etrafina bi baksa ve kaleye gitmek yerine rakibin önünü kapatsa golü yemezdik

61b5e87c7f58a1713613cae6

ztn maça gittiklerinde acunun bffi ile oturuolar (yüzünün alt kısmını eliynen kapayan ağabey)

önliberosu taylan olan takımdan bi halt olmaz. defans arkası veya çapraz toplar atmasını geçtim önünü rakip kaleye dönmekten ve önündeki adama pas vermekten aciz

Üst Alt