# Taylan Antalyalı - Sayfa 210 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Açıkçası pulgar daha iyi osaydı Torrent oynatırdı

Suçlu transfer yapmayan belmas

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Açıkçası pulgar daha iyi osaydı Torrent oynatırdı

Suçlu transfer yapmayan belmas

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eyvallah asıl suçlu elmas da abdulkadir omurle(misal olarak) omuz omuza giremeyen keremden rize'nin azman sağ bekiyle savaşan kereme dönüşen arkadaşını da mi görmüyor bu rezil taylan..
Bir insan hiç mi utanıp kendini gelistirmez ligin en yumuşak topçusu resmen 14 yaşındaki çocuk sanki 18-20liklerle oynuyor gibi bunu kimse iplemiyor bile dün gördük işte faul bile yapacak mecali kalmamış utanmaz arlanmaz herif..

@Tarık Arslan

az once ozet vidyoya yine baktim pasi veren berkan oldugunu izleyip tekrardan hatirladim. tesekkurler .

dun bayagi gece yarisi hem bu basliga hem berkan basligina hemde dome hoca basliklarina ust uste uzun yorumlar ekleyince bu gibi ufak detaylar da isim karisikligi olusmasina yol acmis.

neyse.

basliga genel anlamda doneyim:

taylan'in bolgesel oalrak oynadigi bolgede, istenen kriterler ve ozellikle fatih terim doneminde agirlikli olarak oynadigimiz ayaga pas ,yana pas, geriye pas, pres gordugunde topu istop denge konusu kendisinin oynadigi bolge olarak top ve cegre kontrolu hayati onem tasiyordu. ki , >
defansif olarak istenen seviyede olmamasini,top istop ve cevre kontrolu konusunu zaten sezon boyu hem mac basliklarinda hem kendi basliginda tartistik forumca...

bu macta farkli yonden topu dikine oynayan tarzina ozellikle dikkat cekmek istedim.ki, bein 'in ekledigi tiki taka vidyos baslikli gol olusum vidyosunda da kendileri de bu yone vurgu yapmislar az once vidyoyu seyrettigimde.

dolayisiyla,
bu mac ozelinde benim adima onceki maclarda pek alisik olmadigim paslarini gormem kendi adima olumlu buldugum ozelligi idi bu mac ozelinde-ki, onceki yorumda hem bu noktalara hem km olayina ozellikle vurgu yaptim.*kendisi ve *berkan dolayli... kanimca *bu *baglamda her ikisi de iyi bir mac cikardi.

bu arada ustte bahsettigim, > bein'in ekledigi vidyo basligi konusu ilgi cekici olmus : ''galatasaray'in tiki taka'si''

studyo yorumculari feyyaz ucar, ilker yagcioglu nun one cikan yorumlarini da alt baslik olarak eklemisler ardina :
''son zamanlarda izledigim en guzel gol'' - '' en degerlisi feghouli'nin dokunusu'' ,
vidyo icerisinde genel yorumlar ozellikle feyyaz'inkiler bayagi ovgu dolu...
birde taylan basligi konusu ile ilgili olacagini dusundugum ,
ekledikleri vidyoda * 1.20 den sonra *taylan'in hemde sol ayagiyla kerem'e attigi muhtesem pasin hakkini vermisler -taylan'in o nokta atisi pasinin onceki yorumumda belirttigim gibi bu bein'in resmi vidyosunda da one cikarilip gereken ovguyu belirtmeleri tarafimi ayrica mutlu etmisti ilgili vidyoyu izlerken.

izlemek isteyenler olursa vidyo ; >

Taylan ve Berkan bu kadar linci hak etmiyorlar. Bütün bir sezon, bunca tepkiye rağmen, mücadeleden ve sorumluluktan kaçtıkları tek bir maç görmedim.

Al taylani vur berkana..hız yok güç yok cesaret yok hızlı oyun yok bir bok yok.. 11 kişi savunma yapan takımda arkalarındaki 5 linin muazzam oynadığı bir 90 dkda toplam 10 metrelik bir alanda maç bitirdiler..
Hızlı atağa çıkacağımız her anın içine ettiler devamlı arkadaşlarına geriye oynayin diye el kol yapıyorlar..
Takım komple sağlam durdu keremle babelin gotu çıktı kanat kovalamaktan ortada Nelson ve Marcao depayi aubameyangi dondurmedi bile bunlar ne yaptı Allah aşkına dalga mı geciyorsunuz ? Yanlarından kim geçmeye kalksa rahatlıkla yürüdü gitti.. Bırakın da bu kadar sağlam duran takımda 2-3 tane top kessinler..

Bugün iyiydi. Berkan da mal mal yaptığı iki foul dışında fena değildi bence.

Bu arada Berkan takımda ayağı en kötü olan futbolcu muhtemelen. Ömer Alpaslan'dan falan daha kötü hatta bence. Ayaklarında zerre his yok çocuğun.

Üst Alt