# Taylan Antalyalı - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yeni transfer olmuş, yabancı bir oyuncu olsaydı çok daha büyük övgüler alırdı.

Lige sansasyonel bir giriş yaptı, devamlılık ve gelişim gösterirse premium bir orta saha oyuncusu kazanmış oluruz.

Taylan benim için orta sahaya tahtada yazılacak İlk isim olur böyle oynayacak ise.

nazar değmesin ama hepimiz için büyük sürpriz olmuştur. tecrübe kazandıkça daha da iyi olur.

zamanında ümit davalar da piyasada hiç yokken birden ortaya çıkartmıştı hoca.

Herif Norveçli desen inanırım.
Çalışkan, mücadeleci ve çok efendi bir Çocuk.

TAYLAN ANTALYALI.png

Hem fiziksel hem zihinsel olarak sezona çok iyi başladı. Her maç kendini kanıtlamak zorunda olduğunu biliyor. Başakşehir karşısında kalabalık ve baskı içinde olduğu anlarda bile yapılması gereken her şeyi yaptı. Top kullanımı özellikle uzun toplarda kendini gösterdi ki, zaten en fazla isabetli uzun top atan oyuncu oldu. Şeflerin günlük, haftalık veya aylık özel yemekleri olur. Şefin tavsiyesi ne diye sorarsınız..Fatih Terim'in de bu sezon başlangıcında ürünü Taylan oldu. Hoca için kalıplaşan 'Şapkadan tavşan çıkarma' ritüeli, Taylan ile kendini güncelledi.(monci)

Muhtemelen takımda Riera'nın da oyuncu gelişimleri konusunda etkisi var. Neyse ki amigo Hasan Şaş artık yer işgal etmiyor.

Rodop bir yayınında Riera'nın en memnun olduğu topçunun Taylan olduğunu söylemişti. Yaptığı hataları düzeltmesi, çalışkanlığı vs. Şu anki yüksek performansını biraz da aşırı motive olmasına borçlu. Böyle devam edebilir uzun süre lakin 1-2 maç sonra güven kaybı da yaşayabilir. O sebeple sakin olmak lazım ama formayı net hak ediyor şu an.

Performansi tesaduf degil 4 mactir cok iyi oynuyor ve oynadikca daha da özgüvenli oluyor

Ben 4 mactir diyorum cunku Hatayspor macini da dahil ediyorum,o macta göstermisti Iyi isler yapacagini

Ama sunu da belirtmek lazim,form dusuklugu dunyanin en Iyi oyuncularinda da oluyor yani Taylan da form dusuklugu yasayacak 2-3 mac,lutfen hemen linc etmeyin cöp ilan etmeyin

Üst Alt