# Taylan Antalyalı - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Her geçen gün daha iyiye gidiyor. 3-4 hafta önce çabasını gayet övsem de hala yetersiz olduğunu düşünüyordum. Ama malatya ve antep maçından sonra yeterli olduğunu düşünmeye başladım. Selçuk etkisi mi bilmiyorum ama bir yıl içinde bu kadar gelişmesi enteresan.

Böyle giderse max potansiyeline seneye ulaşır ve prime dönemine geçer. Çok iyi ve hızlı bir gelişme yaşadı. Tugay'daki soğukkanlılığın 2/3'ünü Taylan'da görüyorum.

Taylanin en sevdiğim özelliği devamlı topu takip edip oyunun içinde kalması.. dikkat edin rakip ceza alanı çevresindeki ribauntlari tek başına toplayan adam Taylan.. soldan atak yapıyoruz top rakibe çarpıp dönüyor Taylan orada sağda oluyor aynı olay taylan yine orada.. Kontratları çoğunu başlamadan kesiyor mesela nzonzi seri ön libero oynarken belli bir alanda hareket ediyordu Taylan hücuma her kalktığımızda topla arasında maximum 5-10 metre mesafe oluyor stoperlerin arasına saklanıp da vakit geçirmiyor top neredeyse Taylan orada atağın olumsuz sonuclanma ihtimaline karşı emniyet sibobu gibi .. Forumda memnun olmayan yerine adam lazım diyen çok kişi var saygı duyuyorum her fikre ama bence Taylan gayet yeterli bir oyuncu yerine değil de yanında bir adam lazımdı gedson istediğimiz tempoya dinamiklige sahipse 2. Yarı görün taylani

Taylanin en sevdiğim özelliği devamlı topu takip edip oyunun içinde kalması.. dikkat edin rakip ceza alanı çevresindeki ribauntlari tek başına toplayan adam Taylan.. soldan atak yapıyoruz top rakibe çarpıp dönüyor Taylan orada sağda oluyor aynı olay taylan yine orada.. Kontratları çoğunu başlamadan kesiyor mesela nzonzi seri ön libero oynarken belli bir alanda hareket ediyordu Taylan hücuma her kalktığımızda topla arasında maximum 5-10 metre mesafe oluyor stoperlerin arasına saklanıp da vakit geçirmiyor top neredeyse Taylan orada atağın olumsuz sonuclanma ihtimaline karşı emniyet sibobu gibi .. Forumda memnun olmayan yerine adam lazım diyen çok kişi var saygı duyuyorum her fikre ama bence Taylan gayet yeterli bir oyuncu yerine değil de yanında bir adam lazımdı gedson istediğimiz tempoya dinamiklige sahipse 2. Yarı görün taylani
Yerine değilde sakatlik var kart cezası var aytac falan alınabilirdi. Tek adam konumunda şu an tek orta saha topçumuz var.

taylan her daim oynayacaktir. ne zaman selcuk gibi bozar o zaman erkenden ilisigi kesilir. pek bozacak gibi durmuyor insallah hep kalir bu sekilde oyununu gelistirerek. kapasitesi nedir ne degildir konusuna girmek istemiyorum. bazen sacmalayabilir bazen cok iyi seyler yapabilir ama genel manada canini disine takip oynuyor.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Taylani beğenmeyen arkadaşlar bire birde bir Lemina performansı bekliyorlar. Evet bire birde onun kadar sert değil ama dönen topların çoğuna erken müdahale ile savunmada önemli bir iş yapıyor. Zaten oyun kurması olarak herkes memnundur herhalde kendisinden.

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu adam sıradan bir oyuncu. kötü oynamıyor ama galatasaray'da daha iyisinin olması lazım.

bütün orta sahamız sıradan oyunculardan kurulu. bu kadarını şampiyonluğa oynayan bir takım kaldırmaz.

Üst Alt