#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 389 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Almancı dayılara dönmüş!

Fernando Muslera: "Türkiye'de bir cennet içinde yaşıyormuşuz gibi geliyor. İnsanlar sürekli gülümseyerek yaklaşıyor." (beIN SPORTS)

Formsuz zamanları olsada kariyerini %80 oranında başarılı geçirdi. Luyindama malı kırmasaydı ayağını bu kadar kötü olmazdı diye düşünüyorum

Okan'ı daha önde görüyorum yerli olduğundan da değil daha bi güven veriyor bana niyeyse.

Yalnız Luyindama'nın olduğu yere öyle gidilir mi be adam, paspas eder ya seni

Sakatlandığı pozisyonda da Luyindama kafayla dönecekti rakibin önündeydi gereksiz çıkmıştı , gene aynı. Kalede sıkıldıysan git basket oyna abi koca kulüp seni eğlendirme yeri mi?

1 ilk yarı zivadin gol olmadı. 2. Yarının başında arkasında adam olan berkana yine pas attin. Allahtan hata olmadı.

Yediğimiz golde o açıdan gol yenmez. Top zaten altından geçiyor.

Okanla senin arada fark yok su an performans olarak. Hatta çok begenmedigim Okan önünde olabilir

Pozisyon kaleciliği yapıyor, refleks diye birşey kalmamış.. Geçmişine saygı duyuyoruz ancak şuan tartışmasız “ÇÖP“ statüsündedir. Bu kaleciyle şampiyon olmamız zor.

Ciddi mental sorunları var. "Kaptanlık yapmıyor" dendi, belli ki okumuş bunları gereksiz gereksiz tepkiler falan gösteriyor saha içinde.

Kaptanlık yapamıyor Muslera. Nelsson, Haris, Leo ve Sergio daha kaptan duran adamlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt