#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 487 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aşırı hater bir kişilik olmadığı sürece Galatasaraylı birisinin bu adamı sevmeme ihtimali yok. Ben de çok ama çok seviyorum kendisini.

Ama dünkü maçta sonuna kadar eleştirilmeyi hak ediyor. Affedersiniz ama sıçtı batırdı, özellikle ikinci golde yaptığı amatörce hatayı ancak Eray kalibresinde armutlar yapar herhalde.

Molde maclarinda kitik kurtarıslari oldugunu unutmamak gerek. Evet dün özellikle 2.golde büyük hatalı ve macin kotülerinden biriydi. Ama şans ve bireysellikle kazandigimiz molde maclarinda da buyuk faktörlerden biriydi.

Adam sezonun başından beri en iyi oynayan oyuncularımızdan biri kaç maçta bizi ipten aldı son maçta bir tane hatası oldu gol yedik diye çöp ilan edildi bizim taraftar gerçekten geri zekalı

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Birinci golde attığı topu bilerek atmadı ya. Nelsson'un düşük kaliteli pası kendisinin düşük kaliteli ayağıyla birleşince böyle bir durum yaşadık pas oraya düştü

İkinci golde top köşeye gidiyor, kesinlikle kalede olsa bir sansimiz olabilirdi, Muslera çok iyi kaleci ama bu adam böyle, 25 yaşında 35 yaşında fark etmez, hataya çok müsait bir kaleci

İkinci golde top köşeye gidiyor, kesinlikle kalede olsa bir sansimiz olabilirdi, Muslera çok iyi kaleci ama bu adam böyle, 25 yaşında 35 yaşında fark etmez, hataya çok müsait bir kaleci

Kalecilerin küçük yaşta öğrendiği kurallar vardır.
Takım arkadaşının müdahale alanında bir atak varsa çıkmazsın.
Birebir kalıyorsan çıkıp açıyı kapatırsın.
Anlık bir karar da değil prosedür gibi bir şey bu.
Muslera da takım arkadaşlarının yetişemeyeceğini düşünmüş ve çıkmış.
Bana göre hatalı.
İlk golde hiç hatası yok.
3 kişinin arasında 3 metre mesafeden o şuta izin vermeyeceksin.
Adam topu indiriyor ve şutunu çekiyor. Bizimkiler de seyrediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt