#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2014-2015 sezonundaki şampiyonluğumuzun kahramanı hatta mimarı olan Muslera'dan esintiler sundu. Nagatomo ile beraber maçın en iyisiydi. Taffarel'den sonra kendine geldi reis. Tudor'un Riekerink'in saçma sapan kaleci antrenörleri ile o iş olmazdı zaten. Kaleci antrenörü farkı diyelim. Yoksa Muslera aynı Muslera. Hatta önümüzdeki 5 senesi yaş olarak kaleciler için altın çağ denebilir. Kalecilerde yaş problemi pek yok artı tecrübesi de artıyor. İyi bir kaleci antrenörü ile daha en az 4 sene daha oynayabilir.

Velhasıl kelam tebrik ediyor ve devamını diliyorum.

Giuliano pozisyonunda açılma hatası yapsa da bu hafta da geçen haftaki gibi bana kapakları taktı. Helal olsun Musleram.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu adama laf söyleyenler hatta küfür ettiğim için ceza aldım diyen biri vardı onlar pılını pırtını toplayıp gitsin.

Not: Aslın da pılını pırtını toplayıp gitsin yerine daha ağır birşey söylüyorum ceza almamak için öyle yazdım.

DYggX9SWkAAxm_n.jpg

Şu adama neler söylendi neler, terbiyesizlikten ve şımarıklıktan başka birşey değil.

Adam daha ne yapsın 7 sezon olmuş ve çoğunda çok iyi maçlar çıkardı. Tabiki formsuz olduğu zamanlar oldu ve olacakta sonuçta insan bu.

Sen bu takım için güzel bir figürsün. Her açıdan bu kulübe yakışıyorsun.

Senin gibi kaptana helal olsun. Daha uzun yıllar kal bu takımda.
Eleştirildigi zaman futbol hayatının sonuna kadar sözleşme imzalanmali demiştik.

Yanıltmadı.

GSCimbom Mobile App

Senin Allah 'ına kurban be Muslera

Sen yeter ki Muslera gibi oyna senin hakkında söylediğim o bir kaç sözü böyle yuttur bana yeter ki ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt