Bir internet sitesi üzerinden oynıyacağız arkadaşlar yarışmayı şimdilik 16 Kişi alıcaz 4 er kişilik masalarda ilk 2'ye girenlerle tekrar yarışma yapılıcak.ve onların 1.leri ile final yarışması yapılıcak
Sorular genel kültür spor siyaset matematik gibi alanlarda sorulucatır.Sorular karışık gelicektir.
Buradan Siteye Girebilirsiniz
YARIŞMALAR İLK ETAP PAZARTESİ 23;59 da BİTİCEKTİR.
1- Burcu Aktaş
2- Canberk Şimşek
3- Atakan Kenar
4- Meric Babacan
5- Mert Erak
6-Devrim Akin
7- Sercan Horozcu
8- Onur İnce
9-Yusuf Köse
10- Yunuscan Dublen
11- Oğuzhan Türkmen
12- Adil Cem Ekinci
13- Özgür Şener
14- M.Ali Bozok
1. Galat 2288 üyelik verilecektir/ Eğer mod ise Mail ödülü düşünülebilir.
2. İstediği bir tag verilicektir
Eşleşmeler
Canberk ŞİMŞEK-Devrim Akın (Diskalifiye Edilmiştirler.)
Oğuzhan Türkmen 0-3Yusuf Köse
Özgür Şener 0-3 Meriç Babacan
Sercan Horozcu 0-3 Burcu AKTAŞ
Atakan Kenar 1-3 Onur İnce
M.Ali BOZOK 3-2 Adil Cem Ekinci
Yunus Can Dublen 3-2 Mert Erak
Caner Akdemirci - Uğur Doğan (Diskalifiye edilmiştirler.)
Eşleşmeler bunlardır grupları toplamak zor olduğu için bu şekilde devam ediyoruz.
2.Tur
Yusuf Köse 2-3 Onur İnce
Meriç Babacan 3-1 Burcu Aktaş
M.Ali Bozok 3-0 Yunus Can Dublen
Final 3'lü olucaktır
Onur İnce Meriç Babacan M.Ali Bozok
Sorular genel kültür spor siyaset matematik gibi alanlarda sorulucatır.Sorular karışık gelicektir.
Türkiye'nin en rekabetçi bilgi yarışı "Bilen Kazanır" 'da heyecan artarak devam ediyor! 15 Soruluk maratonda arkadaşlarınız ile rekabet edin, kimin daha hızlı olduğunu, sorulara doğru cevap verip puanları toplayarak en iyi Bilen Kazanir oyuncusu olduğunu eğlenceli şekilde öğrenin.
Buradan Siteye Girebilirsiniz
YARIŞMALAR İLK ETAP PAZARTESİ 23;59 da BİTİCEKTİR.
1- Burcu Aktaş
2- Canberk Şimşek
3- Atakan Kenar
4- Meric Babacan
5- Mert Erak
6-Devrim Akin
7- Sercan Horozcu
8- Onur İnce
9-Yusuf Köse
10- Yunuscan Dublen
11- Oğuzhan Türkmen
12- Adil Cem Ekinci
13- Özgür Şener
14- M.Ali Bozok
1. Galat 2288 üyelik verilecektir/ Eğer mod ise Mail ödülü düşünülebilir.
2. İstediği bir tag verilicektir
Eşleşmeler
Canberk ŞİMŞEK-Devrim Akın (Diskalifiye Edilmiştirler.)
Oğuzhan Türkmen 0-3Yusuf Köse
Özgür Şener 0-3 Meriç Babacan
Sercan Horozcu 0-3 Burcu AKTAŞ
Atakan Kenar 1-3 Onur İnce
M.Ali BOZOK 3-2 Adil Cem Ekinci
Yunus Can Dublen 3-2 Mert Erak
Caner Akdemirci - Uğur Doğan (Diskalifiye edilmiştirler.)
Eşleşmeler bunlardır grupları toplamak zor olduğu için bu şekilde devam ediyoruz.
2.Tur
Yusuf Köse 2-3 Onur İnce
Meriç Babacan 3-1 Burcu Aktaş
M.Ali Bozok 3-0 Yunus Can Dublen
Final 3'lü olucaktır
Onur İnce Meriç Babacan M.Ali Bozok