1 Hafta İçinde Galatasaray'da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1 Hafta İçinde Galatasaray'da

Cevap: 1 Hafta İçinde Galatasaray'da

hem yabanci kontenjani olayini cözer

hem türkiyenin en iyi golcüsünü almis oluruz.

cok tehlikeli bir takim oluruz

ahh, birde su gokhan inleri fiyati 15 ise 15 verip alabilsek, varya.

aslında burak ın 5 milyon bonservisinin yanında riera yı da verebiliriz hem 2.9 milyon ödemekten kurtuluruz hem de trabzon susar bide bu 2.9 milyonu burak ın bonservisten düş 2.1 milyona mal olmuş olur

ben de bizim yöneticilere döndüm ordan burdan kar etme peşindeyim

Bunun kontratındaki madde yurtdışı için geçerli, bizi niye bağlıyor hülle mi yapılcak 2012 yılındayız.. Fasa fiso Burak habeleri.

" Şener, ‘Efendi gibi geldi ve bize gelecekle ilgili planlarını anlattı. Avrupa’nın bazı kulüplerinden teklifler almış. Teklifler olduğunu ve gitmek istediğini söyledi. Biz de izin verdik’ dedi. Böylece Burak’ın G.Saray’a transferinde hiç engel kalmadı."

Galatasaray Avrupa'da yer alan bir kulüp de bizim mi haberimiz yok?

Nasıl bir mantık kurgusu bu anlayamadım.

Sadri Şener Burak'ın Avrupa'dan teklif aldığını ve oraya gideceğini söylüyor . Haberde ise "
böylece Burak’ın G.Saray’a transferinde hiç engel kalmadı" diye yorum yapılıyor. Bu haberi yapanın IQ seviyesinden şüphe ediyorum

Başlarda Burak'a epey kötü gözle bakıyordum.Hatta daha da ileri gideyim bildiğin kazma diyordum ama öyle ya da böyle fizikli,mücadeleci bir adam.Bitiriciliği yine iyi sayılmaz ama eskisi gibi de kötü değil.Şu anda kesinlikle ihtiyacımız olan bir oyuncu.Bize Türk forvet şart.

5'i 3'e indirmeye çalışırız sonra da kaçırırız :D Şaka bi tarafa Burak yabancı bir takıma transfer olacak büyük ihtimalle.

Bence Mustafa Pektemek alınsın Beşiktaş makul bi fiyata bırakır bence.. 6-7 ye de alsak razıyım ben..

Bunun kontratındaki madde yurtdışı için geçerli, bizi niye bağlıyor hülle mi yapılcak 2012 yılındayız.. Fasa fiso Burak habeleri.

Basinin bir halttan haberi yok bu yil. Sadece Tulun'un pesinden kostugu Adebayor, Dzeko gibi ucuk isimleri biliyorlar. Onlar da gelmez, gelecek olsalar da Tulun getiremez zaten.

Burak alınırsa tek forvet transferi olmayacağını düşünüyorum. Burak'ın yanına Bas Dost - Demba Ba tarzında bir oyuncu da alınır gibime geliyor.

Ben kesinlikle isterim Burak'ı arapasları gol yapabilen ender futbolcularımızdan biri yerli olarak.

Burak alınırsa tek forvet transferi olmayacağını düşünüyorum. Burak'ın yanına Bas Dost - Demba Ba tarzında bir oyuncu da alınır gibime geliyor.

Ben kesinlikle isterim Burak'ı arapasları gol yapabilen ender futbolcularımızdan biri yerli olarak.

ne yalan yazayim, bende burak gelsede, gelmesede söyle en az 10 milyon euroya forvete yabanci alicaklar diye düsünüyorum.

Burak+Muhammed yabancı forvete gerek yok bu ikisini 10-12 milyon euroya kapatırsın temiz 5 sene forvet ihtiyacında olmaz.

uzun boylu ama kendisininde söyledği gibi kafa hakimiyeti çok az.Uzun boylu bir forvet alıyorsun kafa toplarında başarılı değil.Sırf bu yüzden alınması konusunda çokda olumlu düşünmüyorum..

Üst Alt