1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı - Sayfa 164 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı

Gazişehir son saniye golü yiyip yine kazanamadı. Gençlerbirliği eğer saçmalamaya devam etmezse 4-5 hafta önceden Denizli ile beraber üst lige çıkar. Rehavet havası var Gençler'de.. Bunu atlatmaları lazım.

Playoff yarışı da kızıştı. Gazişehir-Bolu-Hatay-Osmanlı-Ümraniye-Altınordu 6'lısı kıyasıya rekabet içinde.. ADS biraz geride kaldı ama yine de şansı bitmiş değil. Kadrosu plansız kuruldu ama yine de kaliteli.

Afyon böyle giderse Eskisehir'in gencolarini gecemeyip küme düsecek. Bizim alt yapidan bir kac futbolcuyu Afyon'a verelim, oynatsinlar ilk 11'de. Hem bizim gencler üst düzey maclara cikmis olur kendi caplarinda. U21 Ligi'nin seviyesi cok düsük.

Ayı Ümitte düzeltemedi Giresun'u. Evinde 2-0 yeniliyor Osmanlı'ya. 2 senedir üst lige çıkacağız derken bir anda düşmeye oynuyorlar.

2 senedir Metin Diyadin'i yolladılar ve takım dağıldı. Neden yolluyorlar bu adamı anlamıyorum.

Ayı Ümitte düzeltemedi Giresun'u. Evinde 2-0 yeniliyor Osmanlı'ya. 2 senedir üst lige çıkacağız derken bir anda düşmeye oynuyorlar.

2 senedir Metin Diyadin'i yolladılar ve takım dağıldı. Neden yolluyorlar bu adamı anlamıyorum.

Yalniz maca bakmiyorum ama kirmizi yediler, eminim dandik bir kirmizidir

Osmanlispor hem ekonomik olarak hem de hakem destegi acisindan sahlandi birden devre arasi

Hayra alamet degil. Ankara'da belediye icinde ciddi bir sekilde bir kulube sahip olma cabasi var. Hedef Ankaragucu'ydu ama taraftarla ters dustuler. Zaten Ankaragucu'nden tum parayi cekince belediye A.gucu bu hale dustu. Gencler'i Cavcav Jr. salmiyor deniyor. Osmanlispor bir nevi Ankara Medipol'une cevrilebilir. Nahos olur ama bakalim neler olacak.

Osmanlı, Özköylü öncesi küme düşme hattına yakın durumdaydı ama son 9 maçta tam 25 puan aldılar ve şu an 3.sıradalar.

Gençlerbirliği biraz rehavet yaşadı ve şu an maç fazlası ile olsa bile sadece 3 puan kaldı.

Evet Ottoman'in yeniden donecegini soylemistik, belediye gucunu aldilar arkalarina

Her sey secime bakar Mansur Yavas anketlerde onde gorunuyor olur da kazanirsa Osmanli ciktigi gibi duser, hatta playofflari salar cikamaz bile

Evet Ottoman'in yeniden donecegini soylemistik, belediye gucunu aldilar arkalarina

Her sey secime bakar Mansur Yavas anketlerde onde gorunuyor olur da kazanirsa Osmanli ciktigi gibi duser, hatta playofflari salar cikamaz bile

Osmanlı sene başında kadrosundaki 3-4 isim dışında hepsini sattı. Aldıkları adamların çoğu da vasattı aslında. Ancak Özköylü sonrası bir anda coştular. Devre arası da baya iyi takviyeler yaptılar.

Aslında baya ciddi gelirleri var. Badou başta olmak üzere 15M civarında oyuncu satışı var. Gençler çok ciddi fark yapmıştı ama son haftalarda baya rehavete girdiler. Kadroları da aşırı yaşlı. Denizli müthiş gidiyor ama onların kadrosu biraz dar gibi.

Bir anda ilk 2 yaparlarsa şaşırmam. Gazişehir'den beklediğimi onlar yapacak gibi.

Osmanlı ilk 2'ye girmemeli haftaya Gençler maçı çok kritik. İlk 2'den Gençler ve Denizli play-off'tan da Hatay gelse çok güzel olur..

Osmanlı sene başında kadrosundaki 3-4 isim dışında hepsini sattı. Aldıkları adamların çoğu da vasattı aslında. Ancak Özköylü sonrası bir anda coştular. Devre arası da baya iyi takviyeler yaptılar.

Aslında baya ciddi gelirleri var. Badou başta olmak üzere 15M civarında oyuncu satışı var. Gençler çok ciddi fark yapmıştı ama son haftalarda baya rehavete girdiler. Kadroları da aşırı yaşlı. Denizli müthiş gidiyor ama onların kadrosu biraz dar gibi.

Bir anda ilk 2 yaparlarsa şaşırmam. Gazişehir'den beklediğimi onlar yapacak gibi.

Denizli LEZZIZ top oynuyor bilmiyorum maclari izliyor musun ama ben artik cikmalarina kesin gozuyle bakiyorum

Gencler yerine Osmanli ilk iki yapabilir cidden ama Gencler silkelendigi an toparlayacaktir. Yalniz Erkan Sozeri takimlari sezon sonuna dogru hep dusus yasar Umraniye'de de boyleydi

osman özköylü degilde guardiola gelseydi anca bu kadar puan alabilirdi osmanlispor'un su kadrosuyla.

adamlar her maci kazaniyor bir sekilde. playofftan abidik gubidik bir takim gelmez umarim bunlar gibi.

Denizli LEZZIZ top oynuyor bilmiyorum maclari izliyor musun ama ben artik cikmalarina kesin gozuyle bakiyorum

Gencler yerine Osmanli ilk iki yapabilir cidden ama Gencler silkelendigi an toparlayacaktir. Yalniz Erkan Sozeri takimlari sezon sonuna dogru hep dusus yasar Umraniye'de de boyleydi

Aynen kadroda epey yaşlı. Korkum o benimde. Denizli'nin hocası bu ligin tabiri caizse "kaşarı". Bildiğim kadarıyla 4 kez takım çıkardı. Özellikle Gazişehir deplasmanında kazanmaları "ben şampiyonum" mesajı oldu. Bu hafta Hatay'ı deplasmanda yenerlerse bu işi %85 tamamlarlar.

Ancak Hatay yenerse bir anda lig yeniden başlar. Baya puanlar dengelenecek.

Aynen kadroda epey yaşlı. Korkum o benimde. Denizli'nin hocası bu ligin tabiri caizse "kaşarı". Bildiğim kadarıyla 4 kez takım çıkardı. Özellikle Gazişehir deplasmanında kazanmaları "ben şampiyonum" mesajı oldu. Bu hafta Hatay'ı deplasmanda yenerlerse bu işi %85 tamamlarlar.

Ancak Hatay yenerse bir anda lig yeniden başlar. Baya puanlar dengelenecek.
Bu hafta asagida kazan kaynayacak deyim yerindeyse. Rezalet durumda olan Giresun bu hafta Elazig deplasmanina cikacak. Afyon-Adana ve Altay-Istanbulspor maclarindan daha heyecanli gececegini düsünüyorum. Teknik direktörsüz Elazig bir seyler yapabilirse lige tutunmak adina iyice ümitlenecek. Eskisehirli gencolar bu hafta Gencler'den bir sey koparirsa artik kesin cikar dedigimiz Gencler bile zorlanacak demektir.

Bu hafta asagida kazan kaynayacak deyim yerindeyse. Rezalet durumda olan Giresun bu hafta Elazig deplasmanina cikacak. Afyon-Adana ve Altay-Istanbulspor maclarindan daha heyecanli gececegini düsünüyorum. Teknik direktörsüz Elazig bir seyler yapabilirse lige tutunmak adina iyice ümitlenecek. Eskisehirli gencolar bu hafta Gencler'den bir sey koparirsa artik kesin cikar dedigimiz Gencler bile zorlanacak demektir.

aaa doğru Eskişehir-Gençler maçı da var. Eskişehir evinde çok farklı oynuyor. 19 yaşındaki çocuklarla ligin en iyi 5-6 içi saha takımından biri. Bu hafta transfer yasağı da kalktığı için onlar ekstra motive olacak. Kaybederse şaşırmam Gençler..

Ben son yılların en rahat çıkan takımı olacak derken bir anda çıkamama tehlikesi olacak. Çok acayip lig diye boşuna demiyoruz bu lige. Bolu neredeydi, nereye geldi.. Osmanlı tam tersi. Takip etmesi çok eğlenceli bu ligi o kesin.

Üst Alt