#10 Cássio de Souza Soares "Lincoln" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Cássio de Souza Soares "Lincoln"

Cevap: #10 Cássio de Souza Soares "Lincoln"

Kocaman bir balondu..Çoğu Galatasaraylı iyi hatırlamayacaktır kendisini..İki değişik hareketini görüp ''çok teknikti yaaağğğ'' diyenler de elbet olacaktır. İyi ki gitmiş de tüm sorunların üstüne O'nla uğraşmak zorunda kalmıyoruz..:asd:

Bu ne sacmalik yarabbi, teknik degil miydi adam yani? :eek:

Lincoln gibi adamı gönderdik.Şimdi de Santosu gönderirlerse,çok büyük hata yapcaz yine.Yazık.Bu adamı gönderip Elanoyu aldılar.10 da 1 i etmezmiş.Yerim karakterini.

Bu saatten sonra artık İnşallah pişman olmayız diyorum. Ayrıca adamın ne olduğunu bilmeden karaktersiz yakıştırmasını yapanlarda neye göre yapıyor çok merak ediyorum.

Oyundan çıkarken Bülent Korkmaz'a küfür etmesine ne diyeceksiniz? Hocaları takmıyor, umursamıyor demek ki.

Bülente küfür ettiyse,bülent kesin haketmiştir.Mesela bende her maçımızda Bülente küfür ederim.Sarp gibi adamı bize musallat ettiği için.Adam bize o kadar büyük kazaık attı ki.Hem Lincolnnü göndertti,hmde sarpı getirdi takıma.Millette afiyetle yedi.

Eee ne yapalım Ahmet? Ne diyelim yani? Deplasmana bilerek gitmiyordu diyorsun ki tamamen senin uydurman. Bilerek gidip gitmediğini, sakatlanmaya zemin hazırlayıp hazırlamadığını biz bilemeyiz. Dolayısıyla senin uydurduğun komplo teorileri doğru olmak zorunda değil. Biz de senin komplo teorilerine göre Lincoln'ü silmek zorunda değiliz.

Bence adam hakkını veriyordu formanın. Bize futbol izlettiren nadir oyunculardan.

Benim komplo teorilerimin iki katı sizde var yahu. Yok Arda istemedi, yok Bülent'in egosu yok başkan yalan söyledi bilmem ne. Hiçbirşeyi tam bilmiyruz. Bildiğim tek şey bu adam bütün kamplara geç geldi, hocalarıyla sorun yaşadı. Arkasından iyi konuşulmadı. Gerçek olanlar bunlar. Bunları konuşalım.

İlk sene deplasman felan değil sakatı çoğu maç.Muayane mi ettin adamı sakat değil diyorsun?Kewell sakat olunca inanıyorsun da lincolne inanmıyorsun veya elanonun sakatlığına inanıyorsun?Bu tamamen senin ön yargın.O sözünü koymak istediğin adam demiyor muydu lincolne çok tekme atılıyor kasaplar var?

Adamın resmini gördüm ç.rize maçından sonra mosmordu bacağı resmen.

Deplasmana gitmeyen güçsüzüm diyen adamın ne işi var o tarla gibi G.birliğinin sakatlanmanın kralı olucak sahada?

Geçen sene 14 deplasman oynamış bülent gelip yedek bırakmasaydı bu sayı dahada fazlaydı.

Lincoln - Leistungsdaten - transfermarkt.de

Verdiğin rakama tüm maçlar dahil mi? Öylese;

Berlin, benfica, bordeaux, hamburg, fener, bjk, istanbul bb, bellinzona, 3 ankara da koydun mu 11 ediyor zaten. Öyle bir anda aklıma gelenler bunlar:) Ayrıca Kewell mevzuu canımı sıkıyor diye elli kez söyledim. Elano'da somut hiçbirşey yok. Onları sıkıştırıp durma.

Usta gec gelme isini sikistirma araya yahu, adam Antalya kampina zamaninda gelmis simdi baktim zaten, orda da ozel kondisyoneriyle mi ne calismisti. Kayitlara da bakarsan ligin ilk birkac macinda sakat oldugu icin oynamamis, zaten Skibbe gidene kadar da 1-2 maca ancak cikip sonra Bulent efendi tarafindan kenara cekilmis.

Kampa gec gelme isi fazla abartildi, burasi kesin. Medyanin gazina geldi herkes. Gerci futbolcularin da payi var, hepsi gururlu Turk erkegi oldugu icin yediremediler Lincoln'un gec gelmesini. Misal Guiza 1 ay gec geldi kimse donup bakmadi bile. Lincoln olunca herkes cildirdi.

Neyse en azindan sene basinda yapilan Elano cift yonlu Lincoln degil seysinden kurtulmus olduk. Elano'nun cift yonlulukte Lincoln'den farki yok.

Nası farkı yok? :) Neyse o ayrı mevzuu. Üstad kampa geç gelme işinde herkese birşeyler bulmuşsun tamam da bu hırsızın hiç mi suçu yok yahu?

Bakın sevgili arkadaşlarım kendinizle çelişiyorsunuz. Madem ki bu adam böyle hiper yetenekli falan, iş ahlakı da düzgün olsaydı Barca, Madrid münih, valencia gibi takımlarda oynardı. Burada bir hesap hatası var. Ya profesyonelliğinde sorun var ya da öyle bir yetenek yok ortada:)

Adamın ağzını okumak zor mu?

Bana dedigini cozebiliyorum o yuzden seni videoya yonlendiriyorum: Video: Lincoln'den Bülent'e: Hey Coach, F.ck off - Timsah.com

Fuck off falan yok gordugun uzere. Bulent ona bakmayinca sonda hadi lan ordan dercesine bir hareket yapmis. Adamin agzini okumak zor mu demissin tam okudugun ani saniyesiyle soylersen eyvallah derim.

Zaten burada Bulent'in ne oldugu ortada, adam oyundan cikmis en azindan gider aferin falan der birsey der, adam niye oyundan ciktigini merak ediyor Imparator Bulent'in umrunda bile degil.

Bu ne sacmalik yarabbi, teknik degil miydi adam yani? :eek:

Teknikti tabii de, pek işe yaramıyordu..Hadi burada karaktersiz dediler adama kovdular, Almanya'da da aynıydı ki bu adam..Orada da aynı şeyleri yaptı. Disiplinsiz diye gönderildi. En iyi futbolcu seçildiği ligden niye gönderilsin zaten başka türlü. Takıma fayda verdiği maçlar olmasına rağmen uzun vadede takıma zarar veriyordu sonuçta. Hiç bir zaman özlemeyeceğim o yüzden Lincoln'ü..

Kufur falan yok, adamin dedigi hey coach, hey coach her harfine kadar duyulurken iddia edilen fuck off'tan eser yok. Agzini da o kadar okuduysaniz FBI'a alalim sizi.

Hamburg maçının 58. dakikasında Takımın en iyisi benken yerine M.güven girse bende küfür ederim. :eek:

Bülent Korkmaz'ın Lincoln'ü çıkarıp çıkarmamasından bahsetmiyorum ki. Lincoln'ün o küfürü edip etmediğini de anlayamadım ayrıca ama söylenip duruyor. Yani küfür etmiş olabilir. Belki de medyanın uydurmasıdır.

Üst Alt