#10 Felipe Melo (ARŞİV2) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Felipe Melo (ARŞİV2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #10 Felipe Melo

Umut daha Galatasaray bile sezonu açmamışken gitti kendi başına Ankaragücü tesislerinde antremanlarına başladı ...

Sen profesyonel oyuncusun Juventus'un da sözleşmeli futbolcususun seni kampa almıyolarsa bile gidersin zamanında kendi başına çalışmalarına başlarsın ...

Kimse bana Melo'nun fiziki düşüşünde yönetimi suçlayamaz bu kadar laubalilik olmaz adam resmen yattı da yattı milletin kıçından terler çıkarken ...

Daha önce yazmıştım bidaha yaziyim dedim ...

Bu kadar laubali olan adam zaten piyangodan çıktı. Yönetim Melo gelene kadar günde 4 sefer sıkı çalışıyor diye mi biliyordu?

Yönetim bu sorunu geciktirerek net olarak hata yaptı, aksini savunmak mümkün değil.

melodaki teknik,pas tekniği selcukta bile yok nerdeyse

takımda en iyi pas atan adam izlemedinizmi maçı ?

Takmisiniz Melo´nun tatiline.

Acikcasi ben bu sene Melo´nun sorunlarini tatile felan baglamiyorum. Takima alisdi artik, gecen sene ilk maclarinda takima yeni gelmisdi, ilk derbilerini oynadi vs....

Cok pas hatasida yapmiyor, yalniz attigi hatali paslar göze batiyor. 50 metrelik Sabrivari paslari atti dün yine mesela. Böyle hatali paslar akilda kalir.

Ama topu öne tasiyip Ordusporun defansini bozmaya calisdi, Manchester macindaki gibi. Defansa birza daha cok yardim edebilirdi, ama Ordu zaaten 2 kere geldi kalenin önüne, biride kontratak´dandi.

Ama ben türk futbolunu ve taraftarini 14 senedir biliyorum. Melo´nun tatil yapmasi artik Sampiyon olana kadar konusulur.

kimse geçen sene kadar gol atmasını beklemesin o sezon çok başkaydı fakat bir düşüş olduğu kesin bunu klişe olacak ama tatile bağlayayım bende ancak yarın çık ve MELO gibi oyna!!!

Melo yine her zamanki oyununu oynar yeterki takim oyunumuz ilerlesin. Gectigimiz sezona göre takim olarak baya bir gerideyiz.

Bunu da bir cok yeni isimin takima katilmasi ve ilk onbirde genelde 2 zaman zaman da 3 yeni isim olunca alistigimiz takim oyunu zarar görüyor ve bu da hem Melo'yu hem Selcuk'u hem de Eboue'i etkiledigine inaniyorum.

3 ay yat yat yat.

Geleceğin gün gibi açık olduğu halde süreci uzat bu süre zarfında da yat yat yat.

Sonuç ne olacaktı. Ahanda bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt