#10 Gheorghe Hagi - Sayfa 279 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
son geldiği dönemde ara transferde stancu ve culioya 7 milyon para verdirtti kendi vatandaşlarını zengin etsin gitsin td olarak uzak dursun

Ilk geldiginde de Terim'in fahis paralar aldirttigi Petre ve Bratu'ya yol vermisti. Adnan Polat adam olsaydi da alsaydi ilk tercihleri Biglia'yi, Alou Diarra'yi, Bradley'i, Handanovic'i, Sergio Romero'yu. Sen ve senin gibiler uzak dursun Galatasaray'dan. Agzimi bozmak istemiyorum falza usteleme. Gelmis HAGI'ye dil uzatiyor hiyar

Ilk geldiginde de Terim'in fahis paralar aldirttigi Petre ve Bratu'ya yol vermisti. Adnan Polat adam olsaydi da alsaydi ilk tercihleri Biglia'yi, Alou Diarra'yi, Bradley'i, Handanovic'i, Sergio Romero'yu. Sen ve senin gibiler uzak dursun Galatasaray'dan. Agzimi bozmak istemiyorum falza usteleme. Gelmis HAGI'ye dil uzatiyor hiyar

adam gibi konuş önce Hagi'ye dil uzattığım yok hocalığı kötü dedik oyunculuğuna laf etmedim heralde o dönem hele ki arenadaki ilk derbideki fb mağlubiyetinden sonra taraftarın öfkesini gayet iyi hatırlıyorum boş yapma

Tablo misali.

16082abd6bd4ebe51f5190a639810a00.jpg

Gheorghe Hagi, Romanya'daki futbol ortamından ayrılacağını açıkladı. "Eve geri dönmüş olmaktan utanıyorum, mümkün olan en kısa sürede ayrılmak istiyorum buradan. Güle güle, bitti!" (via @Emishor)

Her yıldız futbolcunun iyi bir teknik direktör olamayacağının en güzel örneklerinden biridir Hagi; bence fazla zorlamaya gerek yok.. Buna örnek daha bir çok yıldız var.. En basitinden, dünyanın gelmiş geçmiş en büyük futbolcusu olarak görülen Diego Armando Maradona'yı göz önüne getirirsek hayal kurmaktan daha rahat vazgeçebiliriz.. Zira Hagi'ye Galatasaray fazlasıyla tölerans tanıdı bu konuda..

H A G İ 1 0
Seni 4 yıl boyunca doya doya izledim lig maçları sayende halı saha maçı gibi geçerdi sıkıştıkmı takardın 30 metreden sana ne kadar teşekkür etsek az metin oktay ve ali samiyenden sonra en büyük üçüncü efsanemizsin

Üst Alt