10 Milyon Euro Bedelle Galatasaray'a ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

10 Milyon Euro Bedelle Galatasaray'a !

Cevap: 10 milyon euro bedelle Galatasaray'a...

Neyin pesindesin? Adamlar Bulgar haberi demis ki daha inandirici olurdu bizim haberlere göre. Gittik baktik onu bile yalan yazmislar.

Hayir seni gocunduran durum nedir?

Sen neyin peşindesin ?

Takdir ettim süper iş çıkamrışsın. Hemen IBAN ver ödeme yapacaklar sana. Gocunduran şu :"Haber bu beyler tamam geçiniz hikaye"

Ulen zaten adamlar bu haberi yapabilirler mi ? Samimi cevap ver lütfen. İnandın mı ? Ya da hangisine inandın bugüne kadar ?

3,3 Milyon Euro'dan 3 yıllık anlaşma sağlanır.

Bu adamı aldık galiba

Sen neyin peşindesin ?

Takdir ettim süper iş çıkamrışsın. Hemen IBAN ver ödeme yapacaklar sana. Gocunduran şu :"Haber bu beyler tamam geçiniz hikaye"

Ulen zaten adamlar bu haberi yapabilirler mi ? Samimi cevap ver lütfen. İnandın mı ? Ya da hangisine inandın bugüne kadar ?

Inanmak inanmamak ayri olay. Haberin icinde yalan var. Olay bu. Neyi abartiyorsun? Ne var yani, adam bulgar sitesinin haberini yapmas bizde gittik baktik var mi yok mu. Gözümüze carpani buraya ekledik.

Sana ne milletin arastirip da buraya yazdigi yorumlardan?

Yahu sen niye böylesin Emrah? Ben senin yorumlarina ne zaman denk gelsem bir tahrik etme durumu var? Sanki böyle icinde bir sinir var ama bu siniri bir türlü cikaramiyor gibisin?

Bazi insanlar vardir bilirmisin, fitness yaparlar testosteron`u fazla kacirirlar senin gibi tavirlari olur. Satasacak yer ararlar.

Sunu da belirteyim yorumlarinla ilgili kimsenin hakkini yemek istemem. Bazen güzel hos yorumlarina da denk geliyorum ama benim denk geldigim cogu yorumlarinda bahsettigim sekil var.

Inanmak inanmamak ayri olay. Haberin icinde yalan var. Olay bu. Neyi abartiyorsun? Ne var yani, adam bulgar sitesinin haberini yapmas bizde gittik baktik var mi yok mu. Gözümüze carpani buraya ekledik.

Sana ne milletin arastirip da buraya yazdigi yorumlardan?

Yahu sen niye böylesin Emrah? Ben senin yorumlarina ne zaman denk gelsem bir tahrik etme durumu var? Sanki böyle icinde bir sinir var ama bu siniri bir türlü cikaramiyor gibisin?

Bazi insanlar vardir bilirmisin, fitness yaparlar testosteron`u fazla kacirirlar senin gibi tavirlari olur. Satasacak yer ararlar.

Arkadaşım habe rzaten hikaye-yalan-sıkma. Her yıl 100000 haber olur. Sen-diğerleri çat çat çat arka arkaya ahanda kaynak haber yalan. Sanki biz doğru oleyy falan diye mesaj attık. Daha önemli işler var gidin onu yapın:) Medya=hayal=ya tutarsa=tutsa da yap tutmasa da tipinde haber yapar. Bu bizde de böyle ABD'de böyle, UGanda'da da. Neyin kafasındasınız siz:) Doğru olma olasılığı var mı yahu ?

Yönetimden duyumcular ki olabilecek en güvenilir kaynaktırlar, onlar bile kestiremiyorlar bırak onları transferi yapanlar bile kestiremiyorlar:) Takdir ettim valla süper iş çıkarmışsın:) Mynet'i kınıyorsunuz birde:)

İlkay ve Emrah, tartıştığınız konu çok boş bir konu. Gerek yok. Kırmayın birbirinizi

santrafor pahalı olur normal cimrilik yapmasınlar alsınlar dicem ama bütün bir yaz pazarlık yapar bizim yönetim sonra da fosss.

Şampıyonlar liginde baroşlarla necatilerle battalarla oynamak istiyor galiba. Artık paraya bakmadan transfer edilmesi gerek

Sunu da belirteyim yorumlarinla ilgili kimsenin hakkini yemek istemem. Bazen güzel hos yorumlarina da denk geliyorum ama benim denk geldigim cogu yorumlarinda bahsettigim sekil var.

Sana denk gelmiştir İlkay. Ben ortaya attım o lafı sen cevapladım. Ben agresifsem eğer ters mantık sana denk geliyorsam ki çok nadir oluyorum o halde sende kaşınıyorsun ya da tahrik ediyorsundur ? (art niyetli demiyorum argüman sunuyorum sana).

Yahu, kızdığım olayı yazdım zaten. Transfer haberi = yalandır. Bu 2X2=4 kadar basittir. Çürüttüğün şey zaten çoğumuzun iplemediği bir durum bununla ilgili "aha yakaladım kaynak Turkish Media o halde yalandır".

Zaten yalandı diyorum. Doğru olsa adamlara "peygamber" mi diyecektiniz ?

Denk geldigim yorumlar derken ben ikili yazisdiklarimizdan bahsetmiyorum, okudugum yorumlarini diyorum. Ki okurken seni de tahrik edemem.

Su son 2 sayfada kim kimi tahrik ediyor aslinda iyi bakmak lazim. Biraz kurdugun cümlelere dikkat etmen gerekiyor bana göre. Ki, "seni taktir ediyorum, süper is cikarmissin, IBAN ver, daha önemli isler yapin". Olmaz bunlar. Ortaya attigim bir laf diyorsun ama zaten o cümleyi 2 kisi kurmus, biri de benim, hatta birincisi benim. :) Üstüme almiyim da kim alsin.

Bizim gidip bulgar sitesine bakmamiz ve orda yazilani buraya ekledigmizi görüpte senin bunun üzerine tartisma cikarman daha önemli is ama bizim onu buraya yazmamis yanlis heralde.

Haberle ilgili sunu diyeyim birde. Bulgar haberlerini hic bilmem, bazi arkadaslar futbolcunun buglar oldugu icin ve sitenin de bulgar bir site oldugu icin haberi daha dikkate alabilirler. Bizde sadece haberin Türk sayfasindan ciktigini söyledik. Bizim Türk haberler meshur oldugu icin de fazla yorum yapma geregi duymadik.

İlkay ve Emrah, tartıştığınız konu çok boş bir konu. Gerek yok. Kırmayın birbirinizi

Seni de anlamiyorum abi ayrica tessüf ederim. Adam orda dalga gecersine birsey yazmis sende komik bulmussun gülüyorsun sonra da yok tartismayin bos bir konu. :))

Konu bos olabilir de verilen tepkiler bos degil.

Seni de anlamiyorum abi ayrica tessüf ederim. Adam orda dalga gecersine birsey yazmis sende komik bulmussun gülüyorsun sonra da yok tartismayin bos bir konu. :))

Konu bos olabilir de verilen tepkiler bos degil.

İlkay'cım ben o durumu anlatış şekline güldüm. Künyeyi görmüş dedi ya. O espriyi ben arada yaparım, başkası yapınca hoşuma gittiği için güldüm. Yoksa ''künyemi görmüş'' esprisini ne için yaptı inan şu anda hatırlamıyorum bile. :) Yoksa hak verdiğim yada vermediğim bir durum için gülmedim orada :)

Denk geldigim yorumlar derken ben ikili yazisdiklarimizdan bahsetmiyorum, okudugum yorumlarini diyorum. Ki okurken seni de tahrik edemem.

Su son 2 sayfada kim kimi tahrik ediyor aslinda iyi bakmak lazim. Biraz kurdugun cümlelere dikkat etmen gerekiyor bana göre. Ki, "seni taktir ediyorum, süper is cikarmissin, IBAN ver, daha önemli isler yapin". Olmaz bunlar. Ortaya attigim bir laf diyorsun ama zaten o cümleyi 2 kisi kurmus, biri de benim, hatta birincisi benim. :) Üstüme almiyim da kim alsin.

Bizim gidip bulgar sitesine bakmamiz ve orda yazilani buraya ekledigmizi görüpte senin bunun üzerine tartisma cikarman daha önemli is ama bizim onu buraya yazmamis yanlis heralde.

Haberle ilgili sunu diyeyim birde. Bulgar haberlerini hic bilmem, bazi arkadaslar futbolcunun buglar oldugu icin ve sitenin de bulgar bir site oldugu icin haberi daha dikkate alabilirler. Bizde sadece haberin Türk sayfasindan ciktigini söyledik. Bizim Türk haberler meshur oldugu icin de fazla yorum yapma geregi duymadik.

İşte tahrik edilesi düşünüyorsun diyorum bende. Empati kurmadım haaşa.

Bu arada, soruma cevap verirsen sevinirim. Çürütemediğin haberlerde ne düşünüyorsun? Helal olsun falan mı diyorsun:)

Ek olarak, gayet dalga geçilesi bir durum olduğu kadar da boş bir hareket yani.

İlkay'cım ben o durumu anlatış şekline güldüm. Künyeyi görmüş dedi ya. O espriyi ben arada yaparım, başkası yapınca hoşuma gittiği için güldüm. Yoksa ''künyemi görmüş'' esprisini ne için yaptı inan şu anda hatırlamıyorum bile. :) Yoksa hak verdiğim yada vermediğim bir durum için gülmedim orada :)

Arkadaş alıngan sanırım o yüzden. Künye kendisinin olmadığı için :)

Haber her ne kadar çürütülmüşsede ben yorumumu yapmak istiyorum,

Elmander - Berbatov 2 lisini forvette düşününce aklım hayalim duruyor bilmem ben mi çok abartıyorum düş evrenimde ama bana çok fena 2 li olacak gibi görünüyor. gerek doldurma gerek savunmayı dağıtma gerekse fizik olarak 2 side birbirine çok benziyor birde sola ve sağa adam aldık mı vay bizim rakiplerimizin haline :)

Üst Alt