#10 Wesley Sneijder - Sayfa 286 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Onur yazdiklarin dogru ama bu yas ile ilgili degil . Sneijder in is ahlaki son donem bir cok hollandali oyuncuda gordugumuz uzre dusuk

Bir kuyt , robben gibiler var , bir de donk rvp ve sneijder gibiler

Fakat o ikinci gruptan olan donk u nasil verimli kullandi terim ? Bekler miydik ? Sneijder yarin donup sezon basi kampi yesin , bu takimda oyle 30 dk mac kurtarmalik filan degil , direk 11 baslayip nasil katki verir goruruz

Burada ben de en cok gitsin diyenlerin basindaydim , cunku beceriksiz td ler , capsiz takimlar icinde buyuk beklentiler vardi , sneijder iyi bir oyuncu ama bir sihirbaz degil , sana hagi gibi 3 mactan 1 ini kurtaramaz , belhanda bugun nasil sneijder ile kiyaslaniyorsa , o hata sneijderde de hagi arasinda yapildi

Oysa sneijder nasil belhandadan kat be kat ustun bir adamsa , hagi de sneijder den ayni sekilde ust sinif bir adamdi

Biz bu kiyaslamalardan vazgecmedikce ortak fikirde bulusamayiz

@Hayri P. Cund

Adını 30 saniyelik bir şarkının içerisinde duyunca çıldıranlara sormak lazım onu Hayri. Birkaç kişi dışında kimse gelmesini istemiyor zaten. Son dönemdeki fiziksel durumu zaten kötüydü. Fenerbahçe maçında atamadığı şutla birlikte fiziken ne kadar kötü tamamen olduğu ortaya çıktı. Normal bir durumdaki Sneijder o topu Volkan'la birlikte içeri gömerdi ki bunu maçın başlığına veya Sneijder'in başlığına da o dönem yazmıştık. O dönem bu duruma düşmüş adamın Katar macerasından sonra fit bir şekilde sezona girmesi mucize gibi bir şey olur ve ben böyle bir şey beklemiyorum.

Benim ve birkaç kişinin derdi Sneijder'in dönüp dönmemesi, hatta gidip gitmemesi değil. Buradaki bazı leş tiplerde adama karşı anormal şekilde nefret var. Bu tipler Belhanda ne zaman kötü maç çıkarsa gelip burada insanları provoke etmeye çalışıyorlardı. İlk başlarda uzun uzun yazdıklarına tek tek cevap versemde sonrasında papağan gibi aynı şeyleri zırvaladıkları için cevap vermeyi kestim. Zaten çoğunu teker teker engellediğim için pek bir önemleri kalmadı benim açımdan.

Ayrıca sürekli 4. ve 6.'lık vurgusu yapıp tek suçluyu Sneijder ilan etmek de garip, ki o dönemde de takımda kalburüstü top oynamış 2-3 isimden biriydi. Aldığı parayla yaptığı iş açısından daha iyisini yapmalı mıydı? Evet yapmalıydı; ama ortamında müsait olduğunu düşünmüyorum.

@Onur Adıbelli

Söylediklerinin bir kısmına katılsam da nefret kısmına katılmıyorum. Senin gibi düşünen çok olabilir; lakin aşırı şekilde bu adamdan nefret eden güruhlar mevcut, işin ilginç yanı bu tipler de aranıza karışıp "nefret etmiyoruz yeaaa" geyiği yapıyor. Aslında hiç kimse sevmek zorunda değil; lakin rol yapmasınlar ve takımda bulunmayan bir oyuncunun konusuna gelip kral yazdık diye tahrik edip ceza yedirmek için uğraşmasınlar yeter. Yaparlarsa da tam tersini yapmaya devam ederiz, bu da böyle devam eder.

Onur yazdiklarin dogru ama bu yas ile ilgili degil . Sneijder in is ahlaki son donem bir cok hollandali oyuncuda gordugumuz uzre dusuk

Fakat o ikinci gruptan olan donk u nasil verimli kullandi terim ? Bekler miydik ? Sneijder yarin donup sezon basi kampi yesin , bu takimda oyle 30 dk mac kurtarmalik filan degil , direk 11 baslayip nasil katki verir goruruz

Burada ben de en cok gitsin diyenlerin basindaydim , cunku beceriksiz td ler , capsiz takimlar icinde buyuk beklentiler vardi , sneijder iyi bir oyuncu ama bir sihirbaz degil , sana hagi gibi 3 mactan 1 ini kurtaramaz , belhanda bugun nasil sneijder ile kiyaslaniyorsa , o hata sneijderde de hagi arasinda yapildi

Oysa sneijder nasil belhandadan kat be kat ustun bir adamsa , hagi de sneijder den ayni sekilde ust sinif bir adamdi

O iş ahlakı olayının dönütünü Hollanda futbolu aldı zaten olumsuz olarak. Ciddi bi gerileme içindeler.

Wesley konusunda ise senle aynı düşünüyorum. Donk konusu güzel örnek.

Wesley şimdi gelsin, çok katkı verir net. Fatih Terim ve adam akıllı bi yönetim varken kimse istediği gibi at koşturamaz. Eğer Wesley de kafa olarak kendini değiştirir ve gerek kampta gerekse tatilde yazın bireysel olarak sıkı bi çalışma işine girerse 2. baharını yaşatabilir.

Wesley gibi bi oyuncuya ihtiyaç var zaten profil olarak. O olur veya olmaz.
Yayın oralara birsürü sahipsiz top düşüyor vuracak adam yok.
30-40 metrelik paslarla 3-4 oyuncuyu oyundan düşürecek tek bir adam yok.
Kontralarda doğru zamanda doğru kişiye pas atacak tek bir adam yok. Belhanda kaç defa kontralarda topları hiç ediyor her maç.
18-20 metreden faul oluyor, etkili kullanan tek adam stoper Maicon. Yoksa dağa taşa gidiyor. Komediye bak.
Tempo ayarlayıp takıma şeflik edecek tek adam yok. Top tutmakta zorlanıyoruz.
Ayağı en temiz ve en iyi oyun görüşü olan adamımız DMC Fernando. Komedi 2.

@Hayri P. Cund

Adını 30 saniyelik bir şarkının içerisinde duyunca çıldıranlara sormak lazım onu Hayri. Birkaç kişi dışında kimse gelmesini istemiyor zaten. Son dönemdeki fiziksel durumu zaten kötüydü. Fenerbahçe maçında atamadığı şutla birlikte fiziken ne kadar kötü tamamen olduğu ortaya çıktı. Normal bir durumdaki Sneijder o topu Volkan'la birlikte içeri gömerdi ki bunu maçın başlığına veya Sneijder'in başlığına da o dönem yazmıştık. O dönem bu duruma düşmüş adamın Katar macerasından sonra fit bir şekilde sezona girmesi mucize gibi bir şey olur ve ben böyle bir şey beklemiyorum.

Benim ve birkaç kişinin derdi Sneijder'in dönüp dönmemesi, hatta gidip gitmemesi değil. Buradaki bazı leş tiplerde adama karşı anormal şekilde nefret var. Bu tipler Belhanda ne zaman kötü maç çıkarsa gelip burada insanları provoke etmeye çalışıyorlardı. İlk başlarda uzun uzun yazdıklarına tek tek cevap versemde sonrasında papağan gibi aynı şeyleri zırvaladıkları için cevap vermeyi kestim. Zaten çoğunu teker teker engellediğim için pek bir önemleri kalmadı benim açımdan.

Ayrıca sürekli 4. ve 6.'lık vurgusu yapıp tek suçluyu Sneijder ilan etmek de garip, ki o dönemde de takımda kalburüstü top oynamış 2-3 isimden biriydi. Aldığı parayla yaptığı iş açısından daha iyisini yapmalı mıydı? Evet yapmalıydı; ama ortamında müsait olduğunu düşünmüyorum.

@Onur Adıbelli

Söylediklerinin bir kısmına katılsam da nefret kısmına katılmıyorum. Senin gibi düşünen çok olabilir; lakin aşırı şekilde bu adamdan nefret eden güruhlar mevcut, işin ilginç yanı bu tipler de aranıza karışıp "nefret etmiyoruz yeaaa" geyiği yapıyor. Aslında hiç kimse sevmek zorunda değil; lakin rol yapmasınlar ve takımda bulunmayan bir oyuncunun konusuna gelip kral yazdık diye tahrik edip ceza yedirmek için uğraşmasınlar yeter.
Valla Wesley'den nefret eden adamın GS'lı olduğunu sanmıyorum. Ya Ercan vs gibi trolldür veya gizli kuştur. Veya da kafada sorunlar vardır. Eleştiri ayrı nefret apayrı olay. Bahsettiğin gibi bi kitle yok demiyorum ama azınlık bi kesim.

Ayrıca sürekli 4. ve 6.'lık vurgusu yapıp tek suçluyu Sneijder ilan etmek de garip

boyle birsey yapmadim ki o nerden cikti
4. ve 6. diyince tek suclu sneijder demis mi oluyorum
sadece son derece basarisiz gecen son 2 sezondan bir oyuncuya neden bu kadar bagli kalindigini merak ediyorum, cogu ayni kisiler 2 gun once sampiyon olan takimin oyuncularina saydirirken
sirf sneijder degil podolskiye falan da bu kadar tartisma donse ayni seyi soylerim
garip geliyor benim taraftarlik anlayisima

Valla Wesley'den nefret eden adamın GS'lı olduğunu sanmıyorum. Ya Ercan vs gibi trolldür veya gizli kuştur. Veya da kafada sorunlar vardır. Eleştiri ayrı nefret apayrı olay. Bahsettiğin gibi bi kitle yok demiyorum ama azınlık bi kesim.

Dün ki şampiyonluk konusunda da kimlerle derdim olduğunu azınlık vurgusu yaparak belirttim zaten.

boyle birsey yapmadim ki o nerden cikti
4. ve 6. diyince tek suclu sneijder demis mi oluyorum
sadece son derece basarisiz gecen son 2 sezondan bir oyuncuya neden bu kadar bagli kalindigini merak ediyorum, cogu ayni kisiler 2 gun once sampiyon olan takimin oyuncularina saydirirken
sirf sneijder degil podolskiye falan da bu kadar tartisma donse ayni seyi soylerim
garip geliyor benim taraftarlik anlayisima

Sneijder başarılı birçok anı yaşatmış olmasa, sadece o iki sezonda oynamış olsa söylediğine tamamen katılırım. Bu noktada Podolski gibi isimlerden ayrılıyor benim için. Burada Sneijder'i o 2 sezon için sevmiş bir insan yoktur herhalde. Ardından niye gitti diyene de laf edemem, iyi ki gitti diyene de. Takımda olduğu sürede burada çok fazla sallayan arkadaş vardı; lakin şu an aynı adamlar iyi ki gitti ama Sneijder'i severiz diye dolaşıyorlar. Bana göre doğalı da budur ve bunu savunurum.

Podolski konusuna da tekrar gelirsek; Podolski'ye bile stadyumda taraftarla birlikte veda edilirken, bu adamın takımdan gönderiliş tarzı benim içime sinmedi açıkçası.

2 gün önce şampiyon olan takım konusuna gelirsek de; Belhanda konusunda sezon başından beri yorumlarım konuda durmakta. Sneijder-Belhanda tartışması hala burada alevliyken, ilk maçından sonra umutlanıp "sonunda koşan bir 10 numara" tarzında yorum yapan da benim. İkili tartışma sırasında Belhanda üzerinden trollük yapan bir kişi dışında Belhanda'ya saha içi dışında bir yorum da yapmadım.

Hollandalı bu da

1a9571348985c615930cf2c2018de5d3.jpg

Bu başlıkta mal mal espri yapıp zeka seviyemizi gösterelim arkadaşlar evet devam edelim.

sadsasada çok güldüm yukarıdakine misal ama yetmez daha bir alçalmak gerek primat seviyesine inelim hep birlikte

Üst Alt