#10 Wesley Sneijder - Sayfa 300 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ordu . Ama ordu macini sneijder kurtardi derken burak i gormemek olmaz

Yani maci sneijder mi aldi 4-2 bitince . Fb macini ben de sayarim mesela

Ama juve , umut sisirdi , drogba indirdi , onlari es mi gececegiz

Hele 0-2 iken CL yi kaybettigimiz , once burakin 2-2 ye , sonra sabri nin ortasiyla umut un goluyle CL ye gittik . Ama hic bu ikilinin ovuldugunu gormedim

Kisaca verdikleri var , ozel bir adam ama neredeyse donemin tum basarilarini da adama baglamayalim

sneijderin açıklamalarında pirlonun söylediğinin aksi bir şey söylenmemiş olmasına rağmen durup dururken sen o sözleri hatırlatıyorsun , sonra da birtakım varsayımlarla sneijderin pirloyu aslında yalanladığını iddia ediyorsun

bu muhtemelen senin de bilinçaltında pirloya katıldığının göstergesidir

Dönüp dolaşıp konunun merkezine Pirlo'yu getiriyorsun. Ben bu herife inanmıyorum fakat konu bu değil.

Benim lafım puan kaybetsek de hocaya bok atsak diye hazırda bekleyenler çakallara. Benim lafım saçma sapan kitap cümlelerini yıllardır ısıtıp ısıtıp önümüze koyup hocayı değersizleştirmeye çalışanlara.

Yıllarca Terim'e yok Sneijder'i istemedi, yok arası iyi değildi, yok hoca vizyonsuzdu diye atıp tuttular. Şimdi tam tersi olduğunu görüyoruz. Sneijder'in bu sözleri sanırım Terim düşmanlarını rahatsız etmiş.

Dönüp dolaşıp konunun merkezine Pirlo'yu getiriyorsun. Ben bu herife inanmıyorum fakat konu bu değil.

Benim lafım puan kaybetsek de hocaya bok atsak diye hazırda bekleyenler çakallara. Benim lafım saçma sapan kitap cümlelerini yıllardır ısıtıp ısıtıp önümüze koyup hocayı değersizleştirmeye çalışanlara.

Yıllarca Terim'e yok Sneijder'i istemedi, yok arası iyi değildi, yok hoca vizyonsuzdu diye atıp tuttular. Şimdi tam tersi olduğunu görüyoruz. Sneijder'in bu sözleri sanırım Terim düşmanlarını rahatsız etmiş.

Cok haksiz diyemem bunu diyenlere cunku kendi agzindan "diego ve sneijder e hayir" diye sozleri var terimin

Sonra uyumlu calismis olabilirler ama gelmeden once hayir dedi acik acik sorulan soruya

terim1.jpg

"Visli şınayder" ne ya yazıktır günahtır. Bizim 10 numaramız en son ne zaman ceza sahası dışından kaleyi bulan bir şut attı acaba? Hayır birde her denemesinde sanki topla birlikte kaleciyi de içeri sokacakmış gibi triplenip topu zar zor dışarı yuvarlayabilmesi, topa vurmaya gücü yetmeyen mahalledeki çocukları hatırlatmıyor değil. Reyiz ise her zaman olduğu gibi klasını konuşturmuş, temiz iş.

Üst Alt