#10 Younès Belhanda (ARŞİV) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Younès Belhanda (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burada en sucsuz adam Belhanda. Adam'a 10 numara bosta senin olsun demislerse adam kabul etmesin mi? Demek ki yonetim Sneijder'i gonderecek bunu acik acik belli ediyor zaten yaptiklari ile. Yoksa 10 numara bosta degil derlerdi o da baska numara secerdi. Bazen bir alemsiniz vallah.

15 asist yapmasın, büyük maçlarda kendini göstersin ve şampiyon olalım.

Yalnız Galatasaray 1996'dan sonraki en iyi dönemlerinde bile derbilerde çok baskın olmadığı halde çoğunlukla şampiyon olmuştur. Wesley'e yükeleneceğiz diye abartıyorsunuz. Hoş bu sezon hariç bütün sezon derbilerde üstün performans göstermiş adamabunu demek zaten bir tuhaf da söylediğim gerçeklik de ortada. Hagi varken bile derbilerde çoğunlukla üstün değildik.

Burada en sucsuz adam Belhanda. Adam'a 10 numara bosta senin olsun demislerse adam kabul etmesin mi? Demek ki yonetim Sneijder'i gonderecek bunu acik acik belli ediyor zaten yaptiklari ile. Yoksa 10 numara bosta degil derlerdi o da baska numara secerdi. Bazen bir alemsiniz vallah.
Ben kimsenin Belhandaya tepki gösterdiğini düşünmüyorum, ben şahsen göstermiyorum. Ancak bu bazı gerçekleri değiştirmez, yönetim Sneijderin yerine aldı ve herkes bu gözle bakacak.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

İşinize geldi mi Sneijder ile kıyaslanmaz ama performans beklentisi en kötü sezonunda 15 asist hmm ok. Hani kıyas kabul edilmezdi

Başlığı revize edebiliriz. Vasfi Vural

ea0e757c221c0a6d8dfddd1ff6c4cab2.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt