#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yazdigin mantikli aslinda ama dusunuyorum gecen sezon daha iyi bir forvet vardi yani gomis,feghouli de belhanda da bu sekilde oynamiyordular

Ama diagne den sonra performanslarinin yükselmesi bence de tesaduf degil
fegh'deki problem Diagne'da mevcut su an: Sakat /Cezali geldiler. Kamp dönemi ikisi icin yoktu. Cok gec geldiler. Ne zaman Feghouli ilk kamp dönemini gördü, klasini ortaya koydu. Cagne icin de aynisi gecerli bana göre.

9 milyona falan anlaşıldıysa müthiş olur müthiş.
Hala kararsızlar mı var..Cidden inanılır gibi değil.
Yani bu kadar savunan varsa bizim başımızdaki iş bilmezlerin muğdar, ömer, diagne gibi adamların transferlerini yapması çok normal.

Yahu arkadaş bir kere planlamayı doğru yapıp doğru oyuncuları seçelim.Eksiksiz kim gitmesi gerekiyorsa gitsin kim gelmesi gerekiyorsa gelsin. Yahu şu transferlerde bir kere doğru bir şekilde yapalım.Bu takım o zaman uçacak yahu..

Bırakın artık şu yetersiz adamları savunmayı...

Fenere karsi son dakikalarda geride olursak, ve Soldado yada Jailson sahada olursa, net kirmizi kart bekliyorum kraldan. Iki ayakla rakibe kaymasini bekliyorum. Cikarken bir de fils de pute falan der.

Bu adama maçtan önce sakinleştirici mi verirsiniz, bir hafta psikolog terapisi mi uygularsınız neyaparsınız bilmiyorum ama birşey yapın. Gölgesiyle kavga eden bu adamın üstüne oynayacaktır fenerli futbolcular. Sayın Terim aman dikkat Marcao'da yaptığın hatayı bu arkadaşta yapma hocam.

Sıkıntı çıkarmaz.Salı günü antrenman sonrası dostluk fotoğrafı çekilirler.Bu olay bu ikisini kanka yapar.Kaos ortamlarının hastasıyız hastası..

Gerçekten dün bayağı iyi mücadele etti, hücum aksiyonlarında da yer aldı ama 8 numara olarak rezalet başladı maça. Emre-Belhanda ve Fernando üçlüsü ile bir orta saha kuracaksak bu asimetrik bir şekilde

Emre----------------
------------Belhanda
-----Fernando-------

Şeklinde kurgulanabilir ...

Penaltiyi takimin penalticisi kullanir, bu sorunlari daha once yasamistik kacirsa fatura cagneye kesilirdi. Bazi tavirlarin net olmasi guzel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt