#10 Younès Belhanda - Sayfa 207 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Başta Gedson denen eleman olmak üzere; Emre Kılınç, Ömer Bayram, Emre Akbaba ve Etebo

Belhanda'nın tırnağı olamaz.

Yolu açık olsun. Sevdiğim ve beğendiğim bir oyuncuydu. Herkesin aksine ben kendisinin bir winner olduğunu düşünüyorum.

Başakşehir maçında bizzat tribündeydim. O gün o hırsını, o kazanma isteğine bizzat şahit oldum.

Neyse biz ruhsuz Akbaba ve Gedson'u izleriz.

Bolca derbi kazandırırlar. :)

Gedson o saydiklarindan sadece Emre daha faydalidir su an. Performansi ne olur bilemem bu sezon ama Belhanda sobrasi birşeyler kimildayacaksa onun ile olur.

Onun dişinda Belhanda takimin en iyi orta sahasiydi. Buna katilirim.

Belo üzerinden Gedsona yüklenmek doğru olmaz.

- bonservisi icin 10 milyon euro odendi
- primler haric yillik 3.350.000 milyon euro kazandi
- pandemi doneminde indirimi kabul etmeyen 3 oyuncudan biriydi
- maasi eksik odendi diye kulubu FIFA’ya şikayet etti
- zemin elestirisinde hakli ama roportaj sirasinda o uslubu kabul edilemez

Ha keske boyle ayrilmasaydi ve sezon sonuna kadar kalsaydi ama yapacak bir sey yok. Bu takimdan kimler geldi gecti. Futbolda duygusalliga yer yok. Avrupa’da hic bir takimin kendisine teklif etmeyecegi parayi biz de kazandi.

- bonservisi icin 10 milyon euro odendi
- primler haric yillik 3.350.000 milyon euro kazandi
- pandemi doneminde indirimi kabul etmeyen 3 oyuncudan biriydi
- maasi eksik odendi diye kulubu FIFA’ya şikayet etti
- zemin elestirisinde hakli ama roportaj sirasinda o uslubu kabul edilemez

Ha keske boyle ayrilmasaydi ve sezon sonuna kadar kalsaydi ama yapacak bir sey yok. Bu takimdan kimler geldi gecti. Futbolda duygusalliga yer yok. Avrupa’da hic bir takimin kendisine teklif etmeyecegi parayi biz de kazandi.
Aynen dogru dürüst oynadıgı 10 mac anca var yok kör ölür badem gözlü olur hesabı adam kıymete bindi

"Sizinlerin eşliğinde harika bir 4 sene geçirdim.
Desteğiniz için teşekkürler
Hocam Fatih Terim’e teşekkürler
Takım arkadaşlarım, sizlere teşekkürler
Çalışanlara teşekkürler
Taraftarlara teşekkürler
Sizleri asla unutmayacağım"

- Younes Belhanda

Hiç sevemedim olm seni. 2 sezon önce gitmeliydin. Aldığı paranın hakkını vermemenin canlı örneğisin. Yanindaki takım arkadaşına nasıl pas atilmaz yada nasil kart yediririn kitabını yazarsın. Ulan bir de bunu begenenler var, şaka gibi. Ama onlara da saygımız sonsuz.

Neyse, kurtulduk bundan. Bunun yüzünden adam gibi bir oyun kurucuda almadik 4 yıldır.

Çok iyi bir insan. Bukadar arizali olmasina rağmen takim içinde sevilmesinden anlaşiliyor. Iki Şampiyonluk ve bu sezon emeğin için sağol Kral.
Umarim Hocayi bu daha da hirslandirir ve sezon sonu bu düzenbazlar da şutlanir.

Üst Alt