#11 Didier Drogba - Sayfa 307 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Transferi resmileştiğinde '' herif yaşlandı artık, bizde olur mu olmaz mı '' muhabbeti yapıyorduk arkadaşlarla.
Ben ne yapacağız olm bu herifi bu yaştan sonra demiştim.
Arkadaşın da '' gelince görürsün ne yapacağını '' demesi ve birkaç gün sonra oyuna sonradan girip galibiyeti getirmesi...
Hayatımda yaşadığım en güzel got olmaydı.

Gurrpegi'nin yazdigina gore Drogba'dan once Qranvist ile anlasmisiz ama sonradan firsat cikinca Drogba'yi almisiz. Eger Granqvist gelseydi bu durumda Chedjou alinmazdi.

cb fetishi gereksizdi simdi burun kiviriliyor ama dany ve semih birbirini iyi tamamliyordu ve o donemler kesin cb alalim diye bir kiyametcilik hatirlamiyorum. gittik chedjou denen mala 6 milyon verdik, herif acik alanda yakalandigi an gecmis olsun. cehdjuyu alinca dany de bozuldu ilk hazirlik maclarinda garip seyler yapinca herifin kariyeri bitti

cb fetishi gereksizdi simdi burun kiviriliyor ama dany ve semih birbirini iyi tamamliyordu ve o donemler kesin cb alalim diye bir kiyametcilik hatirlamiyorum. gittik chedjou denen mala 6 milyon verdik, herif acik alanda yakalandigi an gecmis olsun. cehdjuyu alinca dany de bozuldu ilk hazirlik maclarinda garip seyler yapinca herifin kariyeri bitti

burada biraz vasat üstü teknigi vardi diye ne pohpohlaniyordu

Gurrpegi'nin yazdigina gore Drogba'dan once Qranvist ile anlasmisiz ama sonradan firsat cikinca Drogba'yi almisiz. Eger Granqvist gelseydi bu durumda Chedjou alinmazdi.
Fena sallamış gurrpergi.
Bülent Tulun Fransa'da Chedjou ile anlaşmıştı bile.
Drogba gibi bir fırsat transferi doğduğu için Chedjou sezon sonuna kaydırıldı. Hatta rica etmişiz kendisinden 4 ay bekle seni alacağız diye.
Bunu Tulun zamanında kendi söyledi.

Gscimbom mobil

Fena sallamış gurrpergi.
Bülent Tulun Fransa'da Chedjou ile anlaşmıştı bile.
Drogba gibi bir fırsat transferi doğduğu için Chedjou sezon sonuna kaydırıldı. Hatta rica etmişiz kendisinden 4 ay bekle seni alacağız diye.
Bunu Tulun zamanında kendi söyledi.

Gscimbom mobil
Bilmiyorum ama Chedjou olayini hatirliyorum. Daha once bircok defa bildi

sportif direktör olarak almamız tüm Afrika kökenli futbolcuları ikna etmek için güzel hamle olacaktır.

Bu adama verilecek senelik sinirsiz ucak ve seyehat giderleri +1 milyon euro ikna edeceği futbolcularla kat kat çıkar. Transfer ekibine ivedilikle katılması gereken bir herif. Albayrak yerine drogbayi görüşmeye gonderirsin en azından 1 ay beklemezsin

Üst Alt